Arçelik Beyaz Eşya Servisi

By Arçelik Servisi In beyaz eşya servisi, kocaeli servis No comments

Arçelik Beyaz Eşya gruplarınız için Kocaeli il genelinde her ilçede ve ara semtte servisimiz bulunmaktadır. Arçelik Beyaz Eşya Servisi olarak tüm müşterilerimize önerimiz cihazlarınızı işin ehli olmayan kişilere müdahale ettirmememizdir. Evlerde yoğun kullanımı bulunan ve dayanıklı tüketim malları olan beyaz eşyalar uzun ömürlü olmaları nedeni ile yapılacak yanlış, hatalı servis müdahaleleri ile ömürünü kısaltır ve kullanılmaz hale getirebilirsiniz. Bir diğer tavsiyemizde Arçelik Beyaz Eşya gruplarında parça değişimlerinde tamamen orjinal yedek parça kullanımına dikkat etmenizdir.

Aynı Gün Beyaz Eşya Servis Hizmeti Sunuyoruz

Yaz dönemi sıklıkla Arçelik Klima Servisi talebi yoğunlaşmış olsa da Kocaeli Arçelik Servisi ekibimiz sizlere tüm ürün gruplarında bir diğer güne bırakmadan aynı gün servis ayrıcalığını sunmaktadır. Genelde bir çok servis talebinde randevu sistemi geçerli olsada bizim müşterilerimiz bir an önce cihazını tekrar kullanmak ister ve bizlerde ona göre çözümler üretiriz. Kocaeli Arçelik Servisi ekibimizde yer alan tüm personeller cihazlarınızı yerinden sekmeden bulunduğu yerde bakım, onarım ve tamirat işleminden geçirip servis bitiminde cihazınızı çalışır vaziyette sizlere teslim etmektedirler.

Servis Bünyemizde yer alan tüm teknisyen kadrolarımız ayrı ürünlerde görev almaktadır. Arçelik çamaşır makinesi için farklı uzmanımız bulunurken, Arçelik buzdolabı ve diğer ürünler de ayrı ayrı teknisyenler yer almaktadır. Ayrıca firmamız belirli aralıklarla hizmeti içi eğitim programları dahilinde cihazlarda mekanik, elektronik, elektrik ve diğer tüm aksamları ile ilgili personellerine eğitim vermektedir. Müşterilerimizin mağduriyet yaşamaması ve ihtiyaç halinde daima bizlere ulaşamsı için gerekli özeni ve itinayı göstermekteyiz.

Arçelik Beyaz Eşya Servis Ürün Grupları

Aşağıdaki listemizde yer alan tüm cihazlarda servisimiz mevcuttur. Gün içerisinde mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşan cihaz sahiplerine aynı gün servis gönderebilecek hazır ekiplerimiz bulunmaktadır.

  • Arçelik buzdolabı Servisi
  • Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
  • Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
  • Arçelik Fırın Servisi
  • Arçelik Ankastre Servisi
  • Arçelik Klima Servisi

Arçelik Beyaz Eşya Servis Numarası

Kocaeli de tüm ilçelerden bizlere ulaşıp servis talebi oluşturabilirsiniz. İletişim sayfamızdaki numaralarımızdan bizleri arayarak talebinizi hemen açabilirsiniz. Telefonun diğer ucundaki operatörümüze hangi ürününüz için servis istediğinizi, cihazınızda yaşadığınız görebilen sorunu ve adresinizi tam olarak bildirmeniz yeterli olacaktır. Arçelik servisi programımız en ekonomik servis fiyatları ile sizlere sunulmaktadır. Kocaeli Merkez, İzmit ve diğer tüm ilçelerde fiyat farkı kesinlikle oluşturmamaktayız.