Dilovası Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Evinizin en önemli eşyalarındaki arıza ve sorunlar hemen 0262 323 10 030530 403 91 79 Dilovası servisini arayın. Dilovası Arçelik servisi haftanın her günü uzman teknisyen ekiplerimiz tarafından sağlanır. Hemen teknik servis hizmeti alabileceğiniz gibi dilerseniz servis randevusuda oluşturabilirsiniz.   

Kocaeli ilçesinde Arçelik ürünleri kullanımı çok yüksek düzeydedir. Dilovası Arçelik Servisi ekibi olarak da bunu yakından yaşayan firma olarak gerekli altyapısını buna hazırlamış ve her arayan müşterimize yanıt veren, sorunu çözmeden noktalamayan ve sağladığı servis hizmetinde hem hızlı hemde yüksek kalitede iş çıkaran firmayız. Arçelik ürünlerimizde başta klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi kombi olmak üzerine bir çok cihazda Arçelik teknik servis desteğimiz bulunmaktadır.

Dilovası Arçelik servis kayıt işlemleri telefon numaralarımız üzerinden yapılmaktadır. Tek yapmanız gereken yaşadığınız arıza ve sorunu çağrı merkezi personelimize iletmenizdir. Sizin için en doğru çözüm en kısa sürede teknik ekibimiz tarafından sağlanacaktır. 

Dilovası Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Dilovası ilçesinden gün içerisinde bir çok telefon alan firmamız bölgeye tam hakim ekipleri, cihazlarda son derece yüksek tecrübe ve birikim sahibi uzmanlarla dünden bugüne sürekli faal olarak görev yapmaktayız. Arçelik ürünleri için teknik becerisi eksik, başka markalarda uzmanlığı olupta Arçelik içinde hizmet veren kişilerle çalışmamanızı önermekteyiz. Belki çok kısa sürede giderilebilecek basit bir sorunun deneyimsiz ellerde günlerce sürmesi veya başka bir aksama zarar vermesi bile söz konusu olabilir. Dilovası Arçelik Servisi ekibimiz bu nedenle tüketicilere en sağlıklı çözümleri sunmaktadır.

Dilovası Arçelik Servisi olarak size hep en iyiyi sunmaya çalışıyoruz. Bunun için 7/24 çalışıyor, bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede verdiğiniz adrese geliyoruz. Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, televizyon, klima tamir edebiliyoruz. Ayrıca ilk kurulum ve montaj işlemlerini de yerine getirebiliyoruz. Servis hizmetinde amacımız arızayı bulunduğunuz yerde düzeltmektir. Bu mümkün olmadığı taktirde ise arızalı cihazınızı servisimize getiriyoruz. Cihazı serviste en hızlı şekilde tamir ettikten sonra getirip kurulumunu yapıyoruz. Bu hızlı çalışma anlayışımız sayesinde cihazınıza en hızlı şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Dilovası Arçelik Klima Servisi

Klimalar artık sadece yaz aylarında soğuk hava için değil kış mevsiminde sıcak hava almak içinde sık kullanılmaktadır. Teknik servimizde klima teknisyenleri her tüm model ve serilerde Arçelik ürünlerinde teknolojiye hakimdir. Cihazlarınızda oluşabilecek tüm teknik arızalarda en kısa sürede sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler üretiriz. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima çeşitlerinde servisimiz bulunmaktadır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Dilovası Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Dilovası genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

 • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

Dilovası Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Dilovası bölgesinde sizlerleyiz.

Dilovası Arçelik Bakım Servisi

Arçelik ürünlerinde periyodik bakıma fazlası ile ihtiyaç duyan Arçelik klima ve Arçelik kombilerdir. Diğer cihazlarda da bakım düzenli yapıldığı takdirde daha verimli kullanmak mümkün olmaktadır. Bakım işleri arıza tespit ve onarım işlerinde farklı olarak firmamızda planlanmaktadır. Bakım isteyen müşterilerimize tamamen bu alanda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz yönlendirilirken arıza onarım ve tamirat için farklı uzmanlarımız sizlere gönderilmektedir. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Dilovası Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Dilovası Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışa sahibiz. Bu yüzden yaptığımız tüm işlerde 1 yıllık garanti sunuyoruz. Bu garantiye hem yedek parçalar hem de servis işçiliği dahildir. Bu sayede gönül rahatlığıyla beyaz eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda bu, yapmış olduğumuz işe duyduğumuz güveni de gösteriyor. Dilovası Arçelik Servisi için siz de hızlı kaliteli ve uygun hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Dilovası Arçelik Servisi Hizmetlerimiz

 • Dilovası Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Dilovası Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Dilovası Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Dilovası Arçelik Fırın Servisi
 • Dilovası Arçelik Televizyon Servisi
 • Dilovası Arçelik Klima Servisi

Kaliteli Servis Hizmeti Dilovasında

Bizler uzun süredir hizmet sağladığımız dilovasında tüm arçelik ürünlerinde yüksek kalitede servis hizmeti sunmaktayız. Uzun ömürlü kullanıma uygun Arçelik servisi için hemen bizlere ulaşın

Dilovası Arçelik Servis İletişim

Dilovası Arçelik Servisi ekibimize iletişim sayfasındaki numaralardan dilediğiniz zaman rahatlıkla ulaşabilir ve hızlı şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Tek yapılması gereken sorun yaşadığınız cihazınız hakkında kısa bilgilendirici detaylar paylaşmanız ve cihazın bulunduğu adresi tam olarak telefondaki uzmanımıza iletmeniz yeterli oacaktır. Kocaeli arçelik servisi olarak tüm il genelinde bir çok ilçede gün içinde servisde olan ekiplerimiz arsından Dilovasında bulunan en yakın servis birimimiz hemen adresinize yönlendirilecektir.

Dilovası ve yakın semtlerden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Dilovası Arçelik Servisi personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir. Talep açılması için uzun uzadıya bir prosedüre gerek bulunmamakta olup tek telefonunuzda ekibimiz size doğru yola çıkmaktadır.