Körfez Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Sık kullandığınız beyaz eşya, kombi, klima ve tv cihazlarındaki arızalarda hızlı servis alın. 0262 323 10 030530 403 91 79 Körfez servisini arayın. Körfez Arçelik servisi için birden fazla tam donanımlı teknik servis aracımızla sizlere en kısa sürede ulaşıyor ve nitelikli servis sağlıyoruz. 

Her evde en sık kullanılan cihazlar kuşkusuzki dayanıklı tüketim malları olan beyaz eşya gruplarıdır. Arçelik marka ürünlerde bunlar arasında en fazla tercih edilenlerin başında gelir. Körfez Arçelik Servisi hizmetimiz de sizlerden gelen yoğun talep ile bölgeye özel servis birimleri oluşturarak hizmet sağlar ve gün içinde sizlere acil servis gönderimiden bulunur. Kocaeli arçelik servisi olarak belki bir çok servis desteği veren firma bulabilirsiniz ancak aynı gün içinde ekip gönderebilecek ve hizmet sağlayabilecek servis sayısıda bir o kadar azdır.

Körfez Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Her beyaz eşya markasında olduğu zaman zaman Arçelik cihazlar da sorunlar yaşayabilirsiniz. Kimi arıza tipleri kullanıcı hatalarından kaynaklı olsada kimi arızlar ise artık parça ömrünü tamamlayan aksamlar nedeni ile olabilmektedir. Kimi zamanda fazla akım voltaj hataları nedeni ile cihazlar da sorunlar yaşanabilmektedir. 

Körfez Arçelik Servisi olarak bizlerin sizlere tavsiyesi daha uzun ömürlü cihazlarınızı kullanabilmeniz için kesinlikle kullanım kılavuzunu okumanız ve ürünlerinizde periyodik bakımlara özen göstermenizdir. Belikli aralıkla öngörüldüğü şekilde bakım yaptırmanız hem cihazınızın daha performanslı çalışmasına hemde daha az hata vermesine, arılanmasına yaracaktır.

Firmamız Körfez Arçelik Servisi işlerinde hem bakım, hemde arıza hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Körfez Arçelik Klima Servisi

Klimalar artık sadece yaz aylarında soğuk hava için değil kış mevsiminde sıcak hava almak içinde sık kullanılmaktadır. Teknik servimizde klima teknisyenleri her tüm model ve serilerde Arçelik ürünlerinde teknolojiye hakimdir. Cihazlarınızda oluşabilecek tüm teknik arızalarda en kısa sürede sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler üretiriz. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima çeşitlerinde servisimiz bulunmaktadır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Körfez Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Körfez genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Derince Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Derince de sizlerleyiz.

Körfez Arçelik Bakım Servisi

Arçelik ürünlerinde periyodik bakıma fazlası ile ihtiyaç duyan Arçelik klima ve Arçelik kombilerdir. Diğer cihazlarda da bakım düzenli yapıldığı takdirde daha verimli kullanmak mümkün olmaktadır. Bakım işleri arıza tespit ve onarım işlerinde farklı olarak firmamızda planlanmaktadır. Bakım isteyen müşterilerimize tamamen bu alanda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz yönlendirilirken arıza onarım ve tamirat için farklı uzmanlarımız sizlere gönderilmektedir. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Körfez Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Körfez Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Körfez Arçelik Servis İletişim

Körfez ilçesinde yılın her günü servisimiz faal bir şekilde çalışmakta görev yapmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Körfez ilçesinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Körfez Arçelik Servisi personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir. Talep açılması için uzun uzadıya bir prosedüre gerek bulunmamakta olup tek telefonunuzda ekibimiz size doğru yola çıkmaktadır. Kocaeli arçelik servisi olarak şehrin tüm ilçelerinde görev yamaktayız. Her bölge, her ilçe için farklı ekiplerimizle sizlere hızlı hizmet sağlıyoruz.