Gebze Arçelik Kombi Servisi

By Arçelik Servisi In Genel, Kocaeli arçelik servisi, kocaeli servis No comments

Arçelik kombi cihazlarınızda servis hizmeti aynı gün verilmektedir. Gebze Arçelik kombi servisi bakım, parça değişimi ve %100 arıza tespit için ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz. Arçelik marka kombiler için önceliğimiz daima cihazlarınızı yerinden sökmeden tamir işlemi uygulamaktır. Çoğu arıza cihazların sökülmeden onarılmasını sağlamaktadır.

Gebze bölgesinde uzun yıllardır aktif olarak kombi servisi hizmetleri verilmektedir. Arçelik kombi ve diğer markalarda çoğunluk olarak kombi şikayetleri ateşleme arızası, patlamalı çalışma sorunları, kombinin su akıtması veya gürültülü çalışma gibi sorunlar olmaktadır. Arçelik kombi cihazlarında olabilecek anakart arızası, elektronik kart bozulması en teknik bilgi gerektiren işlerdendir.

Gebze Arçelik Tamir Servisi

Gebze Arçelik tamir servisi en zorlu teknik problem olsada kaliteli işçilik ve kullanılan orijinal yedek parçalar ile arızalar tekrar etmeyecek şekilde tamir edilir. Arçelik kombi cihazları çoğunluk olarak sökülmeden tamiri yapılabilen cihazlardandır. Gebze Arçelik servisi talep etmeniz durumunda uzman ekiplerimiz ile tam donanımlı ve kapsamlı araçlarımız ile hizmet verilir.

Önceliğimiz tüm Gebze Arçelik kombi servisi olarak adresinize geldiğimizde cihazları yerinde müdahale etmek olmaktadır. Sadece kapsamlı ve yerinde tamir edilemeyen kombiler için servis merkezimize çekilerek tamir & onarım işlemine başlanır. Gebze ilçesine bağlı bütün mahalle ve semtlerde Arçelik kombi tamir hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Arçelik kombi arıza servisi hizmetlerinden yılın her günü Gebze bölgesinde faydalanabilirsiniz.

 • Gebze Kombi Tamir onarım,
 • Gebze kombi bakımı,
 • Gebze Kombi parça değişimi
 • Gebze Kombi montaj,
 • Gebze kombi yer değiştirme,

Gebze Arçelik Yetkili Servisi

Arçelik ve diğer markalarda da geçerli yeni sıfır kombi gibi ısıtma sistemi aldıysanız ilk servis işleminin ve garanti belgesi onaylamasının yetkili Arçelik servis tarafından yapılıdır. Özel servisler tarafından montajlama işlemleri için hizmet alırsanız cihazınızda garanti onayı olmayacağı için mutlaka yetkili servislerden destek almalısınız. Teknik servis firmamız yetkili servis olmayıp Arçelik cihazları garanti dışı kalmış cihazlarda özel teknik servis olarak hizmet verilir. Arçelik Gebze kombi yetkili servisi için genel çağrı merkezi numaralarına internet üzerinden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Kombilerin ilk kullanım, kutu açılış ve montaj işleri yetkili servislerden yapılmasını tavsiye edilir. Yeni alınan cihazlarınızda nakliye sırasında kazalar, darbe olabileceği gibi parça sorunları ile de karşılaşılabilir. Arçelik yetkili servisi ilk açılışı, kurulum ve montajı yapacak sonrasında da kombiyi çalıştıracak ve teslim edecektir. Kocaeli Arçelik servisi firmamızdan Arçelik kombi servis için özel servis hizmeti alabilirsiniz.

Gebze Arçelik Kombi Teknik Servis

Gebze Arçelik Servisi için uzman teknik birimlerimiz ile sizlere garantili, %100 hatasız ve kusursuz hizmet verilmektedir. Sadece işçilik becerisi ile değil kullanım yaptığımız teknolojik ekipmanlar ile de işlem sonrasında tüm kontroller yapılarak cihaz tüm bağlantıları kontrol edilir. Profesyonel kombi tamircisi işçiliğimiz 20 yıldan fazla süredir aralıksız Gebze ilçesinde sağlanmaktadır.

Servis ekibimizin bünyesinde kombilerde uzman olmayan kişiler ile görev yapmaz. Teknik servis işçiliğimiz tahmin üzerine değil kesin olarak bilimsel analiz çalışmalar ile arıza tespiti yapılır. Mevcut olan teknolojik cihazları ile tüm tamir işlemleri sonrasında tüm cihaz parçaları kontrollerden geçilir.

Bazı Arçelik Kombi Arızaları şunlardır;

 • Arçelik kombi hiç çalışmıyor
 • Kombi çalışırken basınç yükseliyor
 • Arçelik kombi çalışıyor ama suyu ısıtmıyor
 • Kombim çalışırken ses çıkarıyor
 • Arçelik kombinin çakmağı çalışmıyor
 • Gebze Arçelik Kombi Tamircisi

gebze ARÇELİK SERVİS randevusu

Gebze Arçelik Servis Randevusu

Gebze ilçesinde Arçelik servis arıyorsanız sizlere en kısa sürede hızlı hizmet verilmektedir. Gebze Arçelik Kombi Servisi 0262 323 10 03 ulaşmak için bizlere  servis çağrı merkezi numarası üzerinden ulaşabilirsiniz. Kombinizle alakalı arızalarda, bakım taleplerinizde, yer değiştirme ve montaj isteklerinizde aynı gün yada müsait olduğunuz gün ve saatte randevu oluşturabilirsiniz.

Cihazınız için kombi tamir onarım, kombi parça değiştirme, periyodik kombi bakımı yapılması için servis müşteri hizmetleri numaramızdan Kocaeli Arçelik servisi firmamız ile bize ulaşın Arçelik kombinizi güvenilir ve işinde uzman olarak Kocaeli Arçelik servisi olarak firmamıza teslim edin.