İzmit Yeşilova Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Profesyonel Arçelik tamir servisi olarak adresinize aynı gün tamir işlemleri yerine getiriyoruz. İzmit Yeşilova Arçelik servisi olarak adresinize gelecek olan ekiplerimiz sizlere kısa sürede hizmet vermektedir. Cihazlarınızdan alınabilecek en yüksek performansta verim için gerekli her tür işlemi teknik kadromuzla sağlıyoruz. Öncelikle beyaz eşyalarınızda arızanın ana kaynağını bulur sonrasında ise kalıcı çözümler getiririz.

İzmit bölgesinde bulunan bütün mahalle ve semtlerde bulunan servis ekiplerimiz ile sizlere en doğru çözümleri sunarak hızlı aksiyonlar üretilmektedir. Kocaeli Arçelik servisi olarak hızlı ve oldukça kısa sürede adresinize gelerek arızaları hızla gidermekteyiz. Yeşilova Arçelik servis numarası 0262 323 10 030530 403 91 79 olup istediğiniz saat için randevu oluşturabilirsiniz. Kocaeli bölgesinde en geniş ekip ve araç sayısına sahip teknik servis firmalardan biri olarak sizlere en mükemmel hizmeti sağlamaktayız.

Yeşilova Arçelik Tamir Servisi

İzmit Yeşilova Arçelik Servisi işlerinde bizleri tercih eden cihaz sahileri en iyi kalitede işçilik ve e uygun servis ücretlerinden faydalanır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır. İzmit Arçelik servisi ekiplerimiz sizlere en uygun çözümler sunacak olup hızlıca cihazlarınızı tamir etmektedir. Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, televizyon, kombi ve klima gibi tüm cihazlarında tamir servisi hizmeti veriyoruz.

Her beyaz eşya, klima, kombi veya televizyon farklı sebep veya etkenlerden dolayı arıza yaşatabilir. Kocaeli ilimizde milyonların tercih ettiği yıllardır konutlarda çeşitli modelleri kullanılan marka olmaktadır. İzmit Yeşilova Arçelik Servisi firmamız arıza yaşadığınız tüm cihazlarda sizlere maksimum işçilik kalitesinde hizmet vermektedir.  Dayanıklı olması ile bilinen bu markanın ürünleride belirli bir kullanım süresi sonunda arıza verebilir. 

Yeşilova Arçelik Tamir Servisi

İzmit Yeşilova Arçelik Klima Tamir Onarım

Arçelik her ne kadar ülkemizde kullanılan en sık markalardan biri olsa da çeşitli sebeplerden ötürü klima arızaları ile karşılaşılmaktadır. Klimalarda teknik arızalar zamanla ortaya çıkar ancak her tür teknik sorununda çözümü mümkündür. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima modellerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

İzmit Yeşilova Arçelik Kombi Servisi

Yaz aylarında hem ısınma hem sıcak su için kullandığımız kombi cihazları yaz aylarında da sıcak su için kullanılmaktadır. Yılın 365 günü aktif olarak kullandığımız bu ürünler çeşitli sebeplerden ötürü arızalar oluşabilir ve uzman teknisyenler tarafından müdahale edilmesi gerekmektedir. Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz İzmit Yeşilova genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır.

Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. İzmit Yeşilova Arçelik servisi ile sizlere kısa sürede tamir imkanı sağlıyoruz.

Arçelik Kombi servisi olarak hizmet verdiğimiz modeller

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

Yeşilova Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Yeşilova Semtinde sizlerleyiz.

Yeşilova Arçelik Yetkili Servisi

Sıfır alınmış olan ve garantisi devam eden tüm Arçelik markalı ürünler için sadece Arçelik yetkili servis tarafından destek almalısınız. Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri İzmit Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garantisi olmayan ürünleriniz için Kocaeli Arçelik servisi birimlerimiz tarafından tamir desteğini hızla alabilir ve işlemler sonrasında belirli sürelerde garanti verilmektedir.