Karamürsel Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Arçelik markalı beyaz eşya, kombi ve klima teknik arızaları servis randevusu için 0262 323 10 030530 403 91 79 bizi hemen arayın. Karamürsel Arçelik servisi ister aynı gün alabilir yada belirleyeceğini bir gün için randevu açabilirsiniz. 

Evlerde ve ticari alanlarda yoğun kullanımda olan beyaz eşya grupları bazı durumlarda hiç olmadık arızları verebilmektedir. Karamürsel Arçelik Servisi olarak tüm ilçemizde haftanın her günü günün tüm mesai saatleri dilimlerinde servis, bakım, onarım ve montaj desteği vermekteyiz. Karamürsel ilçesinde uzun yıllardır Arçelik servis hizmetini başarı ile gerçekleştiren firmamız uzman teknisyen kadroları, tam donanımlı mobil araçları ve kalite ve ekonomik hizmet anlayışı ile bir çok servis firmasının önünde yer almaktadır. Yaptığımız bir çok servis işinde cihazları daha uzun ömürlü kullanıma uygun şekilde teslim etmekteyiz. Mevcut arıza dışında olası sorun yaşatabilecek tüm aksamlarda ekiplerimizce gözden geçirilmektedir.

Sizlerde Arçelik beyaz eşya cihazlarında herhangi bir arıza, sorun, performans düşüklüğü yaşıyorsanız hemen bizlere iletişim sayfamızda bulunan numaralarımızdan ulaşın sizlere kısa sürede servis ekibimizi gönderelim.

Karamürsel Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik marka cihazınız için bizlere ulaşıp servis talebi oluşturduktan sonra sizleri uzun sürek bekletmeden diğer günlere sarkıtmadan aynı gün içerisinde en hızlı servis olanağını sağlarız. Bizleri bir çok firmadan ayıran en belirgin özelliğimiz fazla sayıda servis ekibi ve araca sahip olmamız ve bu sayede bölgede hali hazır durumda başka bir servis işinde olan ekibi bitmesine müteakip hemen sizin adresinize yönlendirmekteyiz. Karamürsel Arçelik Servisi için tüm servis ekibimi yönlendirmemizde kadromuzda tam tecrübeye sahip tüm arçelik seri ve modellerde bilgi ve beriye sahip teknisyenler yer almaktadır. Aşağıdaki gibi beyaz eşya grupları olan Arçelik çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, buzdolabı ve fırın modellerinin tümünde ayrıca klima ve kombi için farklı birimimizle servis sunuyoruz.

Günlük kullanım zorunluğumuz olan Buzdolabı gibi cihazların gün içinde bozulması hiç istenmeyecek bir durumdur. çamaşır ve bulaşık makineleride bu grupta yer almaktadır. Ev hanımlarının günlük yaşamda en iyi çözüm ortakları olan bu cihazların bir kaç gün çalışamaz durumda kalması sizlerin bir çok sıkıntıya düşmenize yetecektir. Bunun farkında olan Karamürsel Arçelik Servisi firmamız bir kaç saat içinde bize ulaşamanız neticesinde hemen cihazınıza müdahale eder, yeriden kaldırmadan servise taşımadan gerekli bakım, onarım ve tamirat işlerini cihazınızın bulunduğu konumda yapar. Bu şekilde sizlerde günlerce makinelerinizin, cihazlarınızın servisten ne zaman geleceğine takılmaz bir an önce aynı gün tekrar ürünlerini kullanmış olursunuz.

Firmamız Karamürsel Arçelik Servisi işlerinde hem bakım, hemde arıza hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Karamürsel Arçelik Klima Servisi

Arçelik klimalar ilçemizde yaz aylarında her ne kadar daha yoğun kullanılıyor olsa da artık kış mevsiminde de sıkça kullanılmaktadır. Teknik servimizde klima teknisyenleri her tüm model ve serilerde Arçelik ürünlerinde teknolojiye hakimdir. Cihazlarınızda oluşabilecek tüm teknik arızalarda en kısa sürede sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler üretiriz. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima çeşitlerinde servisimiz bulunmaktadır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Karamürsel Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Karamürsel genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Karamürsel Arçelik Teknik Servis

Karamürsel ilçesinde sizlere arçelik marka ürünlerinizde hem teknik hem mekanik servis hemde orjinal yedek parça desteği sağlamaktayız.

Karamürsel Arçelik Bakım Servisi

Arçelik ürünlerinde periyodik bakıma fazlası ile ihtiyaç duyan Arçelik klima ve Arçelik kombilerdir. Diğer cihazlarda da bakım düzenli yapıldığı takdirde daha verimli kullanmak mümkün olmaktadır. Bakım işleri arıza tespit ve onarım işlerinde farklı olarak firmamızda planlanmaktadır. Bakım isteyen müşterilerimize tamamen bu alanda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz yönlendirilirken arıza onarım ve tamirat için farklı uzmanlarımız sizlere gönderilmektedir. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Karamürsel Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Karamürsel Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Kandıra Arçelik özel Servisi

Arçelik cihazlarınızın tüm model ve serilerine sizlere yüksek kalitede hizmet sağlıyoruz. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlarla Arçelik bakım, montaj ve arıza onarım teknik servis hizmetleri Kocaeli'de

Karamürsel Arçelik Servis İletişim

Karamürsel ilçesinde yılın her günü servisimiz faal bir şekilde çalışmakta görev yapmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Karamürsel ilçesinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Karamürsel Arçelik Servisi personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir. Sizlere aynı gün servis hizmet verebilmemiz için günün öğleden önceki saatlerinde ulaşmanız yeterli olacaktır. Personelimize adresini en açık olacak şekilde iletmeniz ve servis istediğiniz cihaz modelinizi bildirmeniz yeterli olacaktır.