İzmit Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Ev ve iş yerinde kullanmakta olduğunuz tüm Arçelik ürünleri servisi için bize ulaşın. İzmit Arçelik servisi için  0262 323 10 030530 403 91 79 çağrı merkezi numaralarından günün her saati kayıt açabilirsiniz. İzmit ve civar semtlerde sizlere en yakındaki servis birimiyiz. Uzman teknisyenlerimiz eşliğinde adresinize aynı gün geliyor arızalı cihazlarınız için nitelikli çözümler üretiyoruz. Yeni Arçelik ürünleriniz ve eski tip cihazlarınızın tümünde servis alabilirsiniz. 

Kocaeli genelinde en çok kullanılmakta olan beyaz eşya ve dayanıklı tüketim malları markalarından biri Arçelik ürünleri, cihazları son derece dayanıklı olsada zamanla servis ve bakıma ihtiyaç duyar. İzmit Arçelik Servisi ekibimiz yetenekli teknisyenleri ile en zor durumlarda dahi sizlere hızlı ve % çözümler sunar. İşletme bünyemizde bulunan tüm personellerimiz sürekli gerekli eğitimler için hizmet içi destek alır yeni çıkan tüm model ve teknolojiler için yakın takip tutulmaktadırlar. Sıradan bir uygulama veya geçici çözümler firma personellerimiz tarafından hiç bir şekilde yapılmaz her işlem sonucu uzun vadeli kullanıma uygun çözümler sunulur.

İzmit En Yakın Arçelik Servisi

İzmit en kalabalık ilçemizdir ve ciddi sayıda hem cihaz kullanımı hemde cihaz arızası yaşanan bölgemizdir. İzmit Arçelik Servisi için gerekli servis birimi altyapısını oluşturan firmamız farklı ekip ve araçları için gün içinde çeşitli semtlerde hali hazırda bulunmakta ve sizlerden gelen istek ve talep doğrultusunda hemen adresinize yönlendirilmektedir. Arçelik servisi için talebiniz olduğunda beklemeniz gerekmemektedir. Sizleri geri çevirmeden bir sonraki günlere randevu vermeden hemen sizlere ekip gönderebilmekteyiz. Aşağıdaki Arçelik ürünlerinde aynı gün servis özelliğimiz İzmit ilçesinde bulunmaktadır.

 • Arçelik Çamaşır Makinesi
 • Arçelik Bulaşık Makinesi
 • Arçelik Buzdolabı
 • Arçelik Kombi
 • Arçelik Klima Modelleri
 • Arçelik Termosifon

Yukarıdaki tüm Arçelik ürünlerde hangi seride cihazınız olsun olsun İzmitte bizlerden servis, bakım ve arıza onarım hizmeti isteyebilirsiniz. Kadromuzda bulunan tüm teknisyenlerimiz her cihaz serisine hakim gerekli çözümleri kısa sürede sağlayabilecek uzmanlardır.

İzmit Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ev için ve yoğun kullanım gerektiren eşyalar denince ilk akla gelen markaların başında Arçelik ürünleri gelmektedir. İzmit Arçelik Servisi olarak gündelik hayatta en yoğun ve sık kullandığımız cihazlar beyaz eşyalardır diyebiliriz. Çamaşır makineleri, Buzdolabı, bulaşık makineleri ve klimalar en fazla kullanılan cihazlardır. İzmit Arçelik Servisi ekibimiz sizlere en pratik şekilde cihazınızı, makinenizi servise götürmeden bulunduğu yerde gerekli tüm becerilerini kullanarak çözümler üretmektedir.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

İzmit Arçelik Klima Servisi

Klimalar günümüzde sadece yaz aylarında soğuk hava için değil kış mevsiminde sıcak hava almak içinde sık kullanılmaktadır. Teknik servimizde klima teknisyenleri her tüm model ve serilerde Arçelik ürünlerinde teknolojiye hakimdir. Cihazlarınızda oluşabilecek tüm teknik arızalarda en kısa sürede sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler üretiriz. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima çeşitlerinde servisimiz bulunmaktadır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

İzmit Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz İzmit genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

 • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

İzmit Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde İzmit de sizlerleyiz.

İzmit Arçelik Bakım Servisi

Arçelik ürünlerinde periyodik bakıma fazlası ile ihtiyaç duyan Arçelik klima ve Arçelik kombilerdir. Diğer cihazlarda da bakım düzenli yapıldığı takdirde daha verimli kullanmak mümkün olmaktadır. Bakım işleri arıza tespit ve onarım işlerinde farklı olarak firmamızda planlanmaktadır. Bakım isteyen müşterilerimize tamamen bu alanda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz yönlendirilirken arıza onarım ve tamirat için farklı uzmanlarımız sizlere gönderilmektedir. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Kocaeli Arçelik servis hizmetlerimiz içerisinde klima servisinde, hem arıza hem bakım hemde yer değiştirme desteği verilmektedir. Beyaz eşya gruplarında da mekanik ve teknik arızların tümün de sizlre %100 çözümler sunan teknisyenlerimiz aynı gün cihazlarınızı tekrar kullanabileceğiniz şekilde sizlere teslim etmektedir. Yaşam alanmızda en çok kullandığımız ev aletleri olan beyaz eşyaların dayanıklı olması en büyük avantajlarımızdandır. Bir çok beyaz eşya markası gibi Arçelik ürünleride uzun süreli kullanım ömürleri bulunmakta olup ayrıca ülkemizde Kocaeli dahil tüm illerde en sık tercih edilen ve talep gören ürünlerdir. Doğal olarak da Kocaeli Arçelik Servisi talebi de oldukça yüksektir.

İzmit Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri İzmit Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

İzmit Arçelik Servis İletişim

İzmit tüm semt ve mahallelerinden servis kaydı yapabilirsiniz. Acısu, Eşme, Maşukiye, Arslanköy, Büyükderbent, Uzunçiftlik, Köseköy, Suadiye ve Uzuntarla semt mahallelerinden Servisimizi arayınız. 

İzmit ilçesinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. İzmit Arçelik Servisi personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir. Talep açılması için uzun uzadıya bir prosedüre gerek bulunmamakta olup tek telefonunuzda ekibimiz size doğru yola çıkmaktadır. Kocaeli arçelik servisi olarak şehrin tüm ilçelerinde görev yamaktayız. Her bölge, her ilçe için farklı ekiplerimizle sizlere hızlı hizmet sağlıyoruz.

Uygun Fiyatlı İzmit Arçelik Servisi

2021 yılında da İzmit Arçelik Servisi ihtiyacınızda sizlere en ekonomik çözümler sunan öncü firmalardan biriyiz. Kaliteli Teknik ve Mekanik Servis birimizle uygun yedek parça desteği ile sürekli bölgenizde hizmetteyiz.

İzmit Arçelik Servisi Numarası

Kocaeli Arçelik Servisi olarak sizlere yılın her günü arıza onarım, bakım, montaj ve yer değiştirme hizmeti sağlamaktayız. Bizlere ulaşıp servis talebi açmak oldukça kolaydır. 0262 323 10 030530 403 91 79 nolu İzmit Arçelik Servisi numaralarımızdan dilediğiniz zaman bizleri arayabilirsiniz. Servis talebi açarken yapılması gereken ciddi bir prosedür bulunmamaktadır. Sadece cihazınızın türü, yaşadığınız sorunu kısa bir şekilde özetlemeniz ve İzmitte bulunduğunuz tam adresi detaylı bir şekilde bildirmeniz yeterli olacaktır. Kocaeli Arçelik servisi olarak tüm ilçelerde fiyat farkı olmaksızın servis gönderimi yapmaktayız.