Yeniköy Arçelik Servis

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Kocaeli Başiskele ilçesinde tüm semt ve mahallelerden Arçelik servis için arayın. 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralardan Yeniköy Arçelik servis kaydınızı 7/24 kolayca yapabilirsiniz. Arızalı cihazlarınız için en hızlı teknik servis hizmetini en uygun servis ücretleri ile alırsınız. 

Kocaeli arçelik servisi olarak yaygın servis ağımızla her müşterimize kısa sürede çözümler sağlıyoruz. Günlerce beklemeden ve sürekli servis, tamir işleri ile uğraşmadan uzun ömürlü kalıcı çözümler üretiyoruz. Beyaz eşyadan kombiye, televizyondan ankastre ürünlere kadar tüm eşyalarınız için uzman teknisyenlerden servis alın. 

Yeniköy Arçelik Beyaz Eşya Tamir Onarım Servisi

Beyaz eşyalar evlerde kullanılan en dayanıklı cihazlar olsa da zamanla onlarda arıza ve sorun çıkarabilmektedir. Arçelik markası Türkiye genelinde en çok tercih edilen markalarında başında geldiği gibi Kocaeli ilçelerinde de bu durum geçerlidir. Sürekli servis işleri ile uğraşmak istemiyorsanız kesinlikle deneyimli ve yetkinliği olan teknik servislerden hizmet alınız.

Yeniköy Arçelik Servisi olarak bizlerin sizlere tavsiyesi daha uzun ömürlü cihazlarınızı kullanabilmeniz için kesinlikle kullanım kılavuzunu okumanız ve ürünlerinizde periyodik bakımlara özen göstermenizdir. Belikli aralıkla öngörüldüğü şekilde bakım yaptırmanız hem cihazınızın daha performanslı çalışmasına hemde daha az hata vermesine, arılanmasına yaracaktır.

Firmamız Başiskele Yeniköy Arçelik Servisi işlerinde hem bakım, hemde arıza hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Yeniköy Arçelik Klima Tamir Onarım

Klimalar hassas ve özellikli cihazlardır. Çevresel faktörler, parça ve aksam sorunlar vede kullanıcı kaynaklı sebeplerden arıza yaşatabilirler. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima çeşitlerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Yeniköy Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Yeniköy genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Yeniköy Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Yeniköy de sizlerleyiz.

Yeniköy Arçelik Kombi Bakım Servisi

Arçelik kombi kullanıyorsanız mutlaka yılda minimum bir kerede olsa bakım yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Her kombi modelinde bakım gereklidir. Kombinizin bakımlarına özen göstermiyorsanız sürekli sorun ve arıza yaşamaya devam edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Yeniköy Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Yeniköy Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Yeniköy Arçelik Servis İletişim

Yeniköy Arçelik Servis İletişim

Yeniköy ilçesinde yılın her günü servisimiz faal bir şekilde çalışmakta görev yapmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Yeniköy semtinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Yeniköy Arçelik Servis personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir.