Yuvacık Arçelik Servis

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Bulunduğunuz semte en yakındaki Arçelik servisi için 0262 323 10 030530 403 91 79 telefon numaralarını arayınız. Yuvacık Arçelik servis kayıt işlemlerini çağrı merkezi numaralarından 7/24 almakta ve aynı gün servis vermekteyiz. Arıza aldığınız beyaz eşyalar, kombiler, klimalar, ankastreler, televizyonlar dahil tüm Arçelik marka ürün ve cihazlar için bize ulaşabilirsiniz. 

Kocaeli arçelik servisi olarak yaygın servis ağımızla her müşterimize kısa sürede çözümler sağlıyoruz. Günlerce beklemeden ve sürekli servis, tamir işleri ile uğraşmadan uzun ömürlü kalıcı çözümler üretiyoruz. Beyaz eşyadan kombiye, televizyondan ankastre ürünlere kadar tüm eşyalarınız için uzman teknisyenlerden servis alın. 

Yuvacık Arçelik Beyaz Eşya Tamir Onarım Servisi

Beyaz eşyalar çok sık arıza yaşatmasada kullanım ömürleri içinde bir kaç kez sizlere arıza sinyalleri verir. Arçelik bir çok kullanıcının tercih ettiği yıllardır evlerimizde çeşitli cihazları giren bir markadır. Dayanıklı olması ile bilinen bu markanın ürünleride belirli bir kullanım süresi sonunda arıza verebilir. 

Yuvacık Arçelik Servisi firmamız arıza yaşadığınız tüm cihazlarda sizlere maksimum işçilik kalitesinde hizmet vermektedir. Öncelikle beyaz eşyalarınızda arızanın ana kaynağını bulur sonrasında ise kalıcı çözümler getiririz. 

Firmamız Başiskele Yuvacık Arçelik Servisi işlerinde hem bakım, hemde arıza hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Yuvacık Arçelik Klima Tamir Onarım

Klimalarda teknik arızalar zamanla ortaya çıkar ancak her tür teknik sorununda çözümü mümkündür. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima modellerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Yuvacık Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Yuvacık genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Yuvacık Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Yuvacık da sizlerleyiz.

Yuvacık Arçelik Kombi Bakım Servisi

Arçelik kombi kullanıyorsanız mutlaka yılda minimum bir kerede olsa bakım yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Her kombi modelinde bakım gereklidir. Kombinizin bakımlarına özen göstermiyorsanız sürekli sorun ve arıza yaşamaya devam edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Yuvacık Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Yuvacık Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Yuvacık Arçelik Servis Numarası

Yuvacık Arçelik Servis Numarası

Yuvacık ilçesinde yılın her günü servisimiz faal bir şekilde çalışmakta görev yapmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Yuvacık semtinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Yuvacık Arçelik Servis personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir.