Çayırova Grundig Televizyon Servisi

By Arçelik Servisi In kocaeli servis No comments

Çayırova Grundig televizyon servisi olarak ivedilikle takip ettiğimiz Grundig markası Türkiyede ve dünyada adını ve markasını kanıtlamış nadir yerli üretim markalardandır.

En çok tercih edilen Televizyon markalarının arasında yerini alan ve ısrarla korumakta olan Grundig TV ler her geçen günde ürettikleri Televizyonları, fonksiyonel ve tasarım olarakta daha donanımlı hale getirmektedirler.

Grundig TV ler, Kullanıcılarına, 24 Ay Garanti süresi sunmaktadır. Fakat Kullanıcı hatası ile Garanti kapsamı dışında kalan TV’ler ile Garanti süresi geçmiş TV’lerin, hem yüksek maliyetli servis ücretleri çıkmakta aynı zamanda Garanti Servisi yasal süresi uzun olmaktadır.

Grundig Televizyonlarda, Çayırova Grundig TV Servisi olarak, Televizyon servis ve tamirinde en iyi hizmeti en uygun fiyata hızlı bir biçimde gerçekleştirmekteyiz.

 Tüm servis hizmetlerimiz güvence kapsamındadır.

Çayırova  Grundig tv servisi hakkında bilgi almak için derhal arayabilirsiniz. Uzman ekibimiz sizlere yardımcı olmak ve sorunlarınızı çözmek için tecrübeli kadromuzu size yönlendireceklerdir. Kocaeli’nin tüm ilçe ve mahallelerinde televizyon servisi hizmetimiz 7 gün 24 saat olmak üzere bulunmaktadır. Grundig televizyonların ve televizyon aksesuarları için tüm teknik problemler giderilip bakım, arıza tespiti , tamir ve parça değişikliği yapılmaktadır. Kocaeli Çayırova  Grundig televizyon teknik servisi olarak televizyonlarınız için gün içinde garantili hizmet verilmektedir. Televizyon ve televizyon aksesuarlarınız detaylı bir biçimde bakıma alınır ve muhtemel arızaların tümünün tespiti tamamlanmış olur. Televizyon servisi çağrı merkezimizden bizlere ulaşarak yaygın ve profesyonel servis ağımızdan faydalanabilirsiniz. Tamamen orijinal ve garantili yedek parçaların kullanımı bizi diğer servislerden ayırır. Yerinde servis hizmetimiz, kapıda nakit ve kredi kartı ile ödeme seçeneğimizle, siz değerli müşterilerimize tüm imkanlarımızı sunup, daha iyi ve güvenilir hizmet verebilmek için her geçen gün teknolojik yenilikleri firmamıza katmaktayız. Tüm Grundig marka ürünleriniz arızalandığında yada bakım zamanı ulaştığında bizleri arayabilir ve en kaliteli servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Çayırova Grundig tv servisi – televizyon tamircisi olarak siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat hizmet vermekten gurur ve memnuniyet duyarız.

Çayırova Grundig Televizyon Servisi İletişim

Bizlere www.kocaeliarcelikservisi.com sitemizin iletişim kısmından yada 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 no’lu telefon numaralarımızdan bizlere dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilirsiniz.