Darıca Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Arçelik cihaz arızalarında bölgede sizlere aynı gün servis sağlıyoruz. Darıca Arçelik Servisi için 0262 323 10 030530 403 91 79 telefon numaralarından servis çağrı merkezine ulaşmanız yeterlidir. Darıca Arçelik servisi için günün her saati servis numaralarından kayıt yapılabilmektedir. Arçelik çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, buzdolabı, tv, kombi, klima ve fırınlarda servisimiz vardır.  

Darıca Arçelik teknik servis birimlerimizde alanında en yüksek tecrübesi bulunan teknisyenlerden hizmet alırsınız. Darıca Arçelik Servisi olarak bölgeden gelen servis isteklerini hiç şekilde ertelemeden aynı gün hızlı bir şekilde ekip göndererek karşılamaktayız. Arçelik buzdolabı, çamaşır makinesi, klima ve kombiler için uzman servis ekibimiz her güz ilçenizde sizlere hizmet sunuyor.

Darıca Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya cihazları her ne kadar konutlarda daha sık kullanılsa da ticari iş yeri ve mekanlar da da sıkça kullanılmaktadır. Ev- ofis her tür alanda kullandığınız beyaz eşyalar için tamir onarım hizmeti sağlıyoruz. Arçelik Çamaşır makineleri, Buzdolabı, bulaşık makineleri ve klimalar ülkemizde en fazla kullanılan cihazlardır. Darıca Arçelik Servisi ekibimiz sizlere en pratik şekilde cihazınızı, makinenizi servise götürmeden bulunduğu yerde gerekli tüm becerilerini kullanarak çözümler üretmektedir.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Darıca Arçelik Servisi Hizmetlerimiz

 • Darıca Arçelik Buzdolabı Servisi
 • Darıca Arçelik Çamaşır Makinesi Servisi
 • Darıca Arçelik Bulaşık Makinesi Servisi
 • Darıca Arçelik Fırın Servisi
 • Darıca Arçelik Televizyon Servisi
 • Darıca Arçelik Klima Servisi

Darıca Arçelik Klima Servisi

Klimalar günümüzde sadece yaz aylarında soğuk hava için değil kış mevsiminde sıcak hava almak içinde sık kullanılmaktadır. Teknik servimizde klima teknisyenleri her tüm model ve serilerde Arçelik ürünlerinde teknolojiye hakimdir. Cihazlarınızda oluşabilecek tüm teknik arızalarda en kısa sürede sizlere ulaşır ve kalıcı çözümler üretiriz. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima çeşitlerinde servisimiz bulunmaktadır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Darıca Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Darıca genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır.

Arçelik Kombi Modelleri

 • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
 • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
 • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Darıca Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Darıca da sizlerleyiz.

Darıca Arçelik Bakım Servisi

Arçelik ürünlerinde periyodik bakıma fazlası ile ihtiyaç duyan Arçelik klima ve Arçelik kombilerdir. Diğer cihazlarda da bakım düzenli yapıldığı takdirde daha verimli kullanmak mümkün olmaktadır. Bakım işleri arıza tespit ve onarım işlerinde farklı olarak firmamızda planlanmaktadır. Bakım isteyen müşterilerimize tamamen bu alanda uzmanlaşmış teknisyenlerimiz yönlendirilirken arıza onarım ve tamirat için farklı uzmanlarımız sizlere gönderilmektedir. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Kocaeli Arçelik servis hizmetlerimiz içerisinde klima servisinde, hem arıza hem bakım hemde yer değiştirme desteği verilmektedir. Beyaz eşya gruplarında da mekanik ve teknik arızların tümün de sizlre %100 çözümler sunan teknisyenlerimiz aynı gün cihazlarınızı tekrar kullanabileceğiniz şekilde sizlere teslim etmektedir. Yaşam alanmızda en çok kullandığımız ev aletleri olan beyaz eşyaların dayanıklı olması en büyük avantajlarımızdandır. Bir çok beyaz eşya markası gibi Arçelik ürünleride uzun süreli kullanım ömürleri bulunmakta olup ayrıca ülkemizde Kocaeli dahil tüm illerde en sık tercih edilen ve talep gören ürünlerdir. Doğal olarak da Kocaeli Arçelik Servisi talebi de oldukça yüksektir.

Darıca Arçelik Yetkili Servisi

Darıca ve civarında yeni satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Darıca Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Darıca Arçelik Servis İletişim

Servis işlemlerinde cihaz sahipleri günlerce beklemek istemez. Bu nedenle servis çağırmayı düşünüyorsanız sizlere en hızlı hizmeti verecek yerlere ulaşmanız önemlidir. Teknik servis hizmet sağlayıcı firmamız mobil servis araçları ile müşterilerine gün için en kısa sürede ulaşır. Bayramoğlu, Emek, Sırasöğütler, Yalı, Osmangazi, Nenehatun, Bağlarbaşı ve diğer semt mahallelerinden Servisimizi arayınız. 

Darıca ilçesinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Darıca Arçelik Servisi personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir. Talep açılması için uzun uzadıya bir prosedüre gerek bulunmamakta olup tek telefonunuzda ekibimiz size doğru yola çıkmaktadır. Kocaeli arçelik servisi olarak şehrin tüm ilçelerinde görev yamaktayız. Her bölge, her ilçe için farklı ekiplerimizle sizlere hızlı hizmet sağlıyoruz.

Darıca Arçelik Servisi Numarası

0262 323 10 030530 403 91 79 nolu telefonlardan 7/24 dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilir ve servis kaydınızı oluşturabilirsiniz. Darıca Arçelik Servisi için bölgenizde her gün mobil servis ekibimizle seri bir şekilde hizmet sunuyoruz. Hemen şimdi bizleri numaralarımızdan arayınız ve yaşadığınız sorunu ilgili personelimize aktardıktan sonra size hızlı bir şekilde servis gönderebilmemiz için konumunuzu personelimize detaylı bir şekilde yazdırınız.