İzmit Grundig Klima Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

İzmit Grundig Klima Servisi olarak evimizde bizlere en çok ihtiyaç duyup, en çok yardımcı olan cihazlardır kombiler. Çoğunluk insanların tüketim malları dediği bu ürünler hayatımızda uzun ömürlü yer edinirler. İzmit Grundig Kombi Servisi sizlere her nedenle olursa olsun cihazlarınızda oluşacak olan arızaya, gerekli bakıma ihtiyaç duyan makinelere gereken destekleri sağlamaktadır. Kalite hizmet sunan firmamız sizler için İzmit’in her ilçesi ve semtinde beyaz eşya servisi hizmeti sunmaktadır.

 

İzmit Grundig Klima Servisi

Kaliteli hizmet sunmayanlar tarafından yapılan tamir/servis işlemlerinde geriye dönük arıza çıkma ihtimali çok yüksek olmaktadır. Tamir yapıldıktan an ve an çalışan Beyaz Eşya makineniz düzelmiş vaziyette gözükse de ileri zamanlar için arıza çıkarması kaçınılmazdır. Bu nedenle makine/cihazlarınızı kesinlikle bu işten anlayan, bu işin uzmanı olan, makine/cihaz markalarında deneyim sahibi olan kişilere baktırınız. İzmit Grundig klima servisi olarak bütün sene İzmit çevresinde yüzlerce servis hizmetinde bulunan işletmemiz, uzman olmayan kişiler yüzünden çok fazla mağduriyetlere denk gelmekteyiz.

 

Yaşam alanınızın en önemli ürünleri olan kombiler, bakım ve onarımı en kısa sürede yapılıp, tekrar kullanılır hale getirilmesi ve teslim edilmesi gerekmektedir. Şirketimizde bulunan uzmanlarımızın hepsi gerekli donanıma sahip ve sürekli hizmet için eğitimden geçen personeller tarafından oluşmaktadır.

 

En kısa sürede cihazlarınızı teslim alın

0530 403 79 91 veya 0850 380 26 96 numarasından ulaşabilirsiniz. Veya sitemizin iletişim adresinden de ulaşmanız mümkün. Kombilerinizin bakım süresi uzamadan en hızlı şekilde servis işlemi vermekteyiz. Bunun ne anlama geldiğini bilen firmamız, ilk amacı olan kombilerde yer alan tüm cihazları taşımadan, götürmeden, yerinden oynatmadan gerekli işlemi yapmaktır. Hizmeti sunarak ayrıcalıklı bakım desteği sağlamaktadır. Bizleri arayan herkes İzmit’te ilçe, semt, mahalle fark etmeksizin firmamıza istediği her zaman ulaşır. Firmamız ise il genelinde birden fazla servis aracımızla hizmet verdiğimiz ilçelerden en yakın olanı size verdiğiniz adrese göndeririz. Talep açmak için tek yapmanız gereken arıza çıkaran cihazın model markası ve yaşadığınız arızanın hakkında kısa bilgi vermeniz olacaktır. En son ise telefondaki operatörümüze tam adresinizi verdiğiniz vakit 1 veya 2 saat aralığında İzmit Grundig Kombi Servisi ekibimiz yanınızda olacaktır.