İzmit York Klima servisi

By Arçelik Servisi In Klima Servisi No comments

İzmit York Klima Servisi olarak York markasının temeline ait bütün cihazların hangi baz olduğuna bakmadan kurulum, montaj, bakım gibi hatta onarımını muadillerini halleden İzmit York Klima Servisi olarak çalışmaktan geri duruyor muyuz? HAYIR! Ayrıca pandemi nedeniyle oluşan şartlarda çalışanlarımızı bilinçlendiriyor, sizlerin güvenliği için çok hızlı çalışıyoruz. Sizlerin mutlu görmek istiyoruz. Hasta olmanızı, birkaç hafta bizden kopmanızı istemiyoruz. Aman sağlığımıza dikkat edelim. Sizlere pek fazlaca güvendiğimiz ekip elemanlarımızla klimalarınızın onarım ve bakımını ele alıyoruz. Pek başarılı olan, çekirdekten yetişmiş bir ekip kadrosuyla sizlerin karşısına çıkma gururunu tarif edebilir miyiz? Maalesef ki buna da “hayır” demek zorundayız.

Aynı zamanda bu işin çok fazlaca eğitimini almış, sistemi avcunun içi gibi bilen, alanında üst düzey sertifikalarla nam salmış çalışkan, profesyonel personellerimiz ve bir o kadar da onlar gibi yetenekli, muazzam, muhteşem ve harika personel asistanlarımızla yıllardan beridir güzel müşterilerimizin hizmetlerini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca aman dikkat! Klimaların bakımı yaptırılmazsa astımınızı tetikleyebilir. Bakımı da kötü olan ve yetersiz yapılan klimalar da bu duruma ektir. Lütfen bilinçli servis sağlayıcılarını tercih edin. Semtimizde ise ilk sırada biz geliyoruz. Akut farenjit, nezle olabilirsiniz. Üst solunum yolu hastalıklarına neden olduğu ispatlanmış olan klimaların bakımını yaptırınız lütfen! Kirli hava filtrelerinde oluşan bakteri ve toz partikülleri tekrar tekrar ev içi havasında sirkülasyonuna neden olmaktadır. Dikkatli ve bilinçli olalım. Yılda iki kere bakımımızı İzmit York Klima Servisine yaptıralım.

İZMİT YORK KLİMA SERVİSİNDE İHTİYAÇ ANINDA HİZMET KAPIDA

Yıllarca bu konular üzerine düşünülmüş bir proje! Eğitimini almış elemanlar, girişimcilik bilen asistanlar, insan psikolojisine kadar okumuş insan kaynakları, çekirdekten yetişmiş kadromuz ile bir araya gelince de pek tabii güzel bir başarı elde etmekteyiz. Aynı zamanda uzman kadromuz ve başarılı İzmit York Klima Servisimizin elemanlarına de inanılmaz güven duyuyoruz.

İZMİT YORK KLİMA SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ

İletişim numaralarımız şunlardır; 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 telefon numaralarından birini arayarak veya www.kocaeliarcelikservisi.com web adresini internet tarayıcınıza girerek İzmit York Klima Servisimize ulaşabilirsiniz. Sizlerin mutluluğu, bizim için yarına umut!