Körfez Grundig Televizyon Servisi

By Arçelik Servisi In kocaeli servis No comments

Körfez Grundig televizyon servisi, olarak değerli müşterilerimize senelerdir Grundig markalı televizyonlarınızın işlemlerini üstleniyor. Yıllardır sizler için çalıştığımız doğrudur. Yapılan araştırmalara kulak verdiğiniz de görmekteyizdir ki televizyonlarınızın onarımlarını teknik servisin yapması daha doğru olmaktadır. Sizlerin için çalışmaktayız. Başarılı ve profesyonel personellerimiz her zaman kaliteli hizmet vermektedir. 7/24 bizimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca sahaya çıktığımızda sizler için ter dökmekteyiz. Sahaya sizlere yakın olabilmek için eşit bir şekilde dağılıyoruz. İstek ve şikayetleriniz için her zaman iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Uygun fiyatlandırma ve makul ücretlendirme imkanlarıyla müşterilerimizi karşılıyoruz. Prosedürlere uygun çalışan servisimizde her zaman elektronik cihazlarınız garanti kapsamındadır. Televizyonlarınızda bulunan ufak hatalar dahil bütün sorunlarınız için bizi arayabilirsiniz. Hatta 7/24 arayabilirsiniz. Ufak bilgi vermeniz dahilinde araçlarımız hemen sizler için yola koyulacaktır. Kurulum ve montajlarınızı da yapmaktayız. Ekibimizin deneyimli, uzman ve çalışkan olduğunu da hatırlatmamızda fayda vardır.

KÖRFEZ GRUNDİG TELEVİZYON SERVİSİ

Bütün cihazlarınız Körfez Grundig televizyon servisimizde garanti kapsamındadır. Günbegün hatta anbean sizler için çalışan ekibimiz tecrübeli ve kaliteli personellerden oluşmaktadır. Ayrıca sektörde öncü adımlarıyla diğer firmalara örnek olduğumuz da hatırlatalım. Bizlere emanet ettiğiniz bütün cihazları deneyimli, uzman ve yetenekli profesyonel ekibimiz kaliteli ve iyi hizmetiyle taçlandırıyoruz.

Ayrıca dürüst ve efendi iş anlayışımızla iş aşkımızı perçinlemekten gurur duyuyoruz. Sizlere sunduğumuz bütün bu hizmetlerimiz sizlerin mağduriyetini azaltmaya yönelik hizmetlerdir. Çünkü firmamız, çalışkan ve profesyonel personellerinin çalışma aşkının farkındadır. Sizlerin mağduriyetlerini yerin en dibe indirgemek için çok fazla ter dökmekte ve her dünkünden daha da fazla çalışmaktayız. En büyük kozumuz ise sizlerin mutlu ayrılması olayıdır.

KÖRFEZ GRUNDİG SERVİSİ İLETİŞİM

Servisimizin iletişim numaraları şunlardır; 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 telefon numaralarından birini tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca Körfez Grundig televizyon servisimizewww.kocaeliarcelikservisi.com web adresini internet tarayıcınıza girerek de bizlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca hizmetlerimizden iyi ve kaliteli bir şekilde hatta en iyi şekilde faydalanabilirsiniz. Sizlere elimizden gelen en güzel imkanları ve en doğru şekilde verdiğimizin teminatını da vermekteyizdir. İşlemlerinizin baştan sağma olmaması için uzman ve profesyonel eli değmesi gereklidir. Çalışkan ve dürüst ekibimiz çok ama çok deneyimli ve son derece profesyoneldir!