Saraybahçe Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In beyaz eşya servisi No comments

Evinize en yakındaki Arçelik teknik servis firmasıyız. Saraybahçe Arçelik servis acil hizmet için 0262 323 10 030530 403 91 79 çağrı merkezinden hemen bizi arayınız. Tam donanımlı servis aracımız talebiniz dahilinde hemen adresinizde olacaktır.  

Çalışmayan, farklı sebeplerle bozulmuş tüm cihazlarda sizlere kaliteli ve garantili işçilik hizmeti vermekteyiz. Kocaeli arçelik servisi için İzmit başta olmak üzere bir çok ilçe ve semtte mobil servisimizle hazır bulunuyoruz.  

Saraybahçe Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Saraybahçe Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyanızın yaşadığı sorunlarda kalıcı sorun gidermek son derece önemlidir. Bir çok kullanıcının şikayeti genelde aynı noktadan tekrar benzeri arızaları tekrar almasıdır. Bunun genel sebepleri ise yetersiz ve hatalık işçiliklerdir. 

Saraybahçe Arçelik Servisi almayı düşündüğünüzde mutlaka teknik servis firmamınızı doğru seçiniz. İşinin ehli teknisyenler, bölgenizin yıllardır servis hizmetlerini sağlayan kurumsal teknik servislerle çalışın

Firmamız İzmit Saraybahçe Arçelik Servisi haftanı 7 günü semtimize uğramaktadır. Hem yaşam alanı konutlarda hemde ticari mekanlarda servisimiz vardır. 

Her tamirciye Arçelik cihazları servis için teslim edilmemelidir. İşçilik dışında cihaz sahiplerinin kullanıcı deneyimleride cihaz ve makinelerin ömürleri etkilemektedir. Arçelik ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Saraybahçe Arçelik Klima Tamir Onarım

Hem kullanıcısına bağlı olarak hemde çevresel faktörlerden kaynaklı klimalar arıza gösterebilir. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima modellerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Saraybahçe Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Saraybahçe genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Saraybahçe Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Saraybahçe de sizlerleyiz.

Saraybahçe Arçelik Kombi Bakım Servisi

Kombilerinizi önemsiyorsanız mutlaka yılda minimum 1 defa kombi bakımlarınızı yaptırınız.. Her kombi modelinde bakım gereklidir. Kombinizin bakımlarına özen göstermiyorsanız sürekli sorun ve arıza yaşamaya devam edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Saraybahçe Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Saraybahçe Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Saraybahçe Arçelik Servis Numarası

Saraybahçe semtinde 364 gün haftanın her günü servisimiz aktif bir şekilde çalışmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Saraybahçe semt ve civarından bizlere 7/24 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Saraybahçe Arçelik Servis personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir.