Ali Kahya Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Arçelik cihaz arızalarında sizlere en yakındaki teknik servis firmasıyız. Ali Kahya Arçelik servis hizmetlerine 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralı çağrı merkezi üzerinden bir kaç dakikada ulaşabilirsiniz. Arçelik markalı tüm beyaz eşyalar, kombiler, klimalar, ankastreler, televizyonlar için teknik servis desteğimiz vardır. 

Kocaeli arçelik servisi firmamız birden fazla servis aracı ile İzmit ilçesi Ali Kahya semtinde sizlere her gün servis kolaylığı sağlamaktadır. Uygun servis ücret tariflerimiz ve yüksek işçilik kalitesindeki hizmetlerimizden hemen faydalanın. 

Ali Kahya Arçelik Beyaz Eşya Tamir Onarım Servisi

Kullanmış olduğunuz ürün ve cihazlar sebepli veya sebepsiz arıza çıkarabilirler. Arçelik şehrimizde en yaygın kullanılan ve tercih edilen cihazların başında gelmektedir. Dayanıklı olması ile bilinen Arçelik ürünleride belirli bir kullanım süresi sonunda arıza verebilir. 

Ali Kahya Arçelik Servisi firmamız arıza yaşadığınız tüm cihazlarda sizlere maksimum işçilik kalitesinde hizmet vermektedir. Öncelikle beyaz eşyalarınızda arızanın ana kaynağını bulur sonrasında ise kalıcı çözümler getiririz. 

Ali Kahya Arçelik Beyaz Eşya Tamir Onarım Servisi

Firmamız İzmit Ali Kahya Arçelik Servisi işlerinde hem bakım, hemde arıza hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar servisinizi doğru seçemiz halinde kullanım ömrüde uzar. Ayrıca kullanıcı deneyimide kesinlikle ömürlerini direkt etkiler. Arçelik ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Ali Kahya Arçelik Klima Tamir Onarım

Klimalarda teknik arızalar zamanla ortaya çıkar ancak her tür teknik sorununda çözümü mümkündür. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima modellerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Ali Kahya Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Ali Kahya genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Ali Kahya Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Ali Kahya da sizlerleyiz.

Ali Kahya Arçelik Kombi Bakım Servisi

Arçelik kombi kullanıyorsanız mutlaka yılda minimum bir kerede olsa bakım yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Her kombi modelinde bakım gereklidir. Kombinizin bakımlarına özen göstermiyorsanız sürekli sorun ve arıza yaşamaya devam edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Ali Kahya Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Ali Kahya Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Ali Kahya Arçelik Servis Numarası

Ali Kahya ilçesinde yılın her günü servisimiz faal bir şekilde çalışmakta görev yapmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Ali Kahya semtinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Ali Kahya Arçelik Servis personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir.