Akmeşe Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Arçelik beyaz eşya, kombi, klima, tv ve ankastre ürünlerinizdeki arızalarda servisimize ulaşın. Akmeşe Arçelik servis için 0262 323 10 030530 403 91 79 müşteri hizmetleri numaralarından bir kaç dakika da kolayca servis kaydı yapabilirsiniz. Uzman teknisyenlerimizde %100 kaliteli işçilik hizmetini en uygun servis ücret tarifleri ile alırsınız. 

Kocaeli arçelik servisi için firmamızın birden fazla aracı haftanın her günü İzmit semt ve mahallelerinde görev yapmaktadır. Sizlerden gelen servis taleplerinde asla bekletilmeden en hızlı teknik desteği bizden alırsınız. 

Akmeşe Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarda onarımı herkes yapar ancak markanın ürün teknolojisine hakim teknisyenlerden hizmet almak son derece önemlidir. Arçelik ürün ve cihazları her ne kadar dayanımı yüksek olsa da yanlış ve hatalı işçilikler ömrünü kısaltır. Dayanıklı olması ile bilinen Arçelik ürünleride belirli bir kullanım süresi sonunda arıza verebilir. 

Akmeşe Arçelik Servisi sizlerden gelen servis isteklerinde aynı gün adresinize ulaşır ve cihazlarınıza müdahale eder. Sizleri günlerce beklemeden kısa sürede işlem yapar ve kullanımınıza sunar. 

Akmeşe Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Firmamız İzmit Akmeşe Arçelik Servisi işlerinde hem bakım, hemde arıza hizmeti sağlamaktadır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Her tamirciye Arçelik cihazları servis için teslim edilmemelidir. İşçilik dışında cihaz sahiplerinin kullanıcı deneyimleride cihaz ve makinelerin ömürleri etkilemektedir. Arçelik ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Akmeşe Arçelik Klima Tamir Onarım

Hem kullanıcısına bağlı olarak hemde çevresel faktörlerden kaynaklı klimalar arıza gösterebilir. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima modellerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Akmeşe Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Akmeşe genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Akmeşe Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Akmeşe da sizlerleyiz.

Akmeşe Arçelik Kombi Bakım Servisi

Kombilerinizi önemsiyorsanız mutlaka yılda minimum 1 defa kombi bakımlarınızı yaptırınız.. Her kombi modelinde bakım gereklidir. Kombinizin bakımlarına özen göstermiyorsanız sürekli sorun ve arıza yaşamaya devam edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Akmeşe Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Akmeşe Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Akmeşe Arçelik Servis Numarası

Akmeşe ilçesinde yılın her günü servisimiz faal bir şekilde çalışmakta görev yapmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Akmeşe semtinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Akmeşe Arçelik Servis personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir.