Bekirpaşa Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Bozulan arızalanan tüm Arçelik cihazlarında yüksek kalite işçilikle servis alın. Bekirpaşa Arçelik servis kaydı için 0262 323 10 030530 403 91 79 müşteri hizmetlerini arayınız. Arızalı cihazlarınıza aynı gün teknik servisimiz tarafından işlem yapılmaktadır. 

Kocaeli arçelik servisi bünyemizde tüm ürün gruplarında tecrübeli teknik personel ve teknisyenler görev yapmaktadır. Hatasız işçilik ve önceliğimiz uzun ömürlü çözümlerdir. 

Bekirpaşa Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Evinizde kullandığınız beyaz eşyaları artık hayatımızın oldukça önemli bir yeri işgal eder. Çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klima ve kombiler artık gün boyu sıklıkla kullandığımız cihazlardır. Bu cihazların arıza yapması durumuda ciddi sorun ve sıkıntılar yaşanır. Teknik servis firmamız bunun farkında olarak sizlerden gelen servis taleplerinde sizleri bekletmeden en hızlı desteği sağlamaktadır. 

Bekirpaşa Arçelik Servisi için firmamızdan en ekonomik fiyatlarla servis alırsınız. %100 nitelikli servis hizmetleri yanında hatasız ve kusursuza yakın bir servis deneyimi yaşarsınız. 

Bekirpaşa Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Firmamız İzmit Bekirpaşa Arçelik Servisi haftanı 7 günü semtimize uğramaktadır. Hem yaşam alanı konutlarda hemde ticari mekanlarda servisimiz vardır. 

Her tamirciye Arçelik cihazları servis için teslim edilmemelidir. İşçilik dışında cihaz sahiplerinin kullanıcı deneyimleride cihaz ve makinelerin ömürleri etkilemektedir. Arçelik ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Bekirpaşa Arçelik Klima Tamir Onarım

Hem kullanıcısına bağlı olarak hemde çevresel faktörlerden kaynaklı klimalar arıza gösterebilir. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima modellerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Bekirpaşa Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Bekirpaşa genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Bekirpaşa Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Bekirpaşa da sizlerleyiz.

Bekirpaşa Arçelik Kombi Bakım Servisi

Kombilerinizi önemsiyorsanız mutlaka yılda minimum 1 defa kombi bakımlarınızı yaptırınız.. Her kombi modelinde bakım gereklidir. Kombinizin bakımlarına özen göstermiyorsanız sürekli sorun ve arıza yaşamaya devam edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Bekirpaşa Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Bekirpaşa Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Bekirpaşa Arçelik Servis Numarası

Bekirpaşa ilçesinde yılın her günü servisimiz faal bir şekilde çalışmakta görev yapmaktadır. Gün içinde farklı bir adreste servis işlemi yapan ekibimiz sizlerden bu ilçede gelen taleplerinizde hemen bir sonraki servis işleminde adresinize yönlendirilmektedir.

Bekirpaşa semtinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Bekirpaşa Arçelik Servis personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir.