Başiskele Beko Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Beko marka beyaz eşyaların yoğun bir biçimde kullanıldığı bir bölge olan Başiskele’de Başiskele Beko Servisi olarak buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, derin dondurucu, klima gibi tüm cihazlarınız için beyaz eşya servis hizmeti sunuyoruz. Aradığınız hizmeti hızlı ve kaliteli bir şekilde size ulaştırıyoruz.

Hem elektronik hem mekanik aksama sahip olduklarından beyaz eşyalar servis bakım bakım açısından oldukça zorlu olan ve temiz çalışılması gereken cihazlardır. Beyaz eşya konusunda uzman ekibimiz bu durumun bilincinde olarak maksimum hassasiyetle çalışmaktadır.  Ekibimiz yılların tecrübesiyle hem eski model beyaz eşya ve klimaları tamir edebilmekte hem de güncel teknolojiyi takip ederek güncel cihazlarınızın tamirini yapabilmektedir. Başiskele Beko Servisi olarak en iyi hizmeti en uygun fiyatla verebilmek için uğraşıyor ve bu amaçla 7/24 çalışıyoruz. Servisimize ulaştıktan sonra Başiskele’de bulunan ekibimiz hızlı bir şekilde adresinize doğru harekete geçiyor. Beko marka buzdolabı, bulaşık makinası, çamaşır makinası, fırın,  klima, televizyon gibi çok çeşitli cihazlarınız için tamir, servis ve bakım işlemini gerçekleştiriyoruz. İlk olarak arızayı bulunduğunuz yerde çözmeye çalışıyor, bu mümkün değilse cihazınızı servisimize getirerek tamir ve servis işlemini gerçekleştiriyoruz. Amacımız hızlı bir şekilde çalışarak cihazınızı size hızlıca teslim etmek ve hayatınıza kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamktır.

İşletmemiz için müşteri memnuniyeti herşeyden önce geldiğinden dolayı yaptığımız tüm işlerde 1 yıllık garanti sunuyoruz. Bu garanti kapsamında hem kullandığımız yedek parçalar hem de servis işçiliği bulunmaktadır. Herhangi bir sıkıntı meydana geldiğinde ücretsiz bir şekilde garantiden faydalanabilirsiniz. Başiskele Beko Servisi hizmetini en kaliteli ve hızlı şekilde alarak bizden memnun kalan binlerce müşterimizden biri olmak istiyorsanız aşağıdaki numaradan bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşmak için İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz : TIKLAYINIZ

Numaraya Tıklayarak Hızlıca Bizi Arayabilirsiniz: 0 (262) 323 23 29

Başiskele Beko Servisi Hizmetlerimiz

  • Başiskele Beko Buzdolabı Servisi,
  • Başiskele Beko Çamaşır Makinesi Servisi,
  • Başiskele Beko Bulaşık Makinesi Servisi,
  • Başiskele Beko Fırın Servisi,
  • Başiskele Beko Televizyon Servisi,
  • Başiskele Beko Klima Servisi