Çayırova Beko Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli Beko Servisi No comments

Çayırova, Beko markasının sıklıkla kullanıldığı bir bölge. Bu yüzden Çayırova Beko Servisi olarak Çayırova bölgesi ve çevresi için özel teknik ekipler belirlemekteyiz. Bu sayede aradığınız hizmeti en hızlı şekilde size ulaştırıyoruz.

Beyaz eşyalar servis ve bakımı zor cihazlardır. Hem elektronik hem mekanik aksama sahip olduklarından titizlikle çalışılmalıdır. Aksi taktirde serviste başarı elde edilemez. Bunun bilincinde olan tecrübeli ekibimiz beyaz eşyalarınız için çok hassas çalışmaktadır. Aynı zamanda ekibimiz tüm güncel gelişmeleri takip etmektedir. Yeni çıkan beyaz eşya modellerini yakından incelemektedirler. Böylece siz yeni bir ürün aldığınızda ekibimiz bu ürünle alakalı bilgi sahibi olmaktadır. Çayırova Beko Servisi olarak size hep en iyiyi sunmaya çalışıyoruz. Bunun için 7/24 çalışıyor, bize ulaştığınız andan itibaren en kısa sürede verdiğiniz adrese geliyoruz. Arçelik marka buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, fırın, televizyon, klima tamir edebiliyoruz. Ayrıca ilk kurulum ve montaj işlemlerini de yerine getirebiliyoruz. Servis hizmetinde amacımız arızayı bulunduğunuz yerde düzeltmektir. Bu mümkün olmadığı taktirde ise arızalı cihazınızı servisimize getiriyoruz. Cihazı serviste en hızlı şekilde tamir ettikten sonra getirip kurulumunu yapıyoruz. Bu hızlı çalışma anlayışımız sayesinde cihazınıza en hızlı şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışa sahibiz. Bu yüzden yaptığımız tüm işlerde 1 yıllık garanti sunuyoruz. Bu garantiye hem yedek parçalar hem de servis işçiliği dahildir. Bu sayede gönül rahatlığıyla beyaz eşyalarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda bu, yapmış olduğumuz işe duyduğumuz güveni de gösteriyor. Çayırova Beko Servisi için siz de hızlı kaliteli ve uygun hizmeti almak istiyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Bize Ulaşmak için İletişim Sayfamızı Ziyaret Edebilirsiniz : TIKLAYINIZ

Numaraya Tıklayarak Hızlıca Bizi Arayabilirsiniz: 0 (262) 323 23 29

Çayırova Beko Servisi Hizmetlerimiz

  • Çayırova Beko Buzdolabı Servisi,
  • Çayırova Beko Çamaşır Makinesi Servisi,
  • Çayırova Beko Bulaşık Makinesi Servisi,
  • Çayırova Beko Fırın Servisi,
  • Çayırova Beko Televizyon Servisi,
  • Çayırova Beko Klima Servisi