Çayırova Keysmart Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Çayırova Keysmart Servisi, buzdolaplarından fırınlara kadar tüm dayanıklı tüketim araçlarının onarım, bakım ve kurulumlarını hayata geçirmektedir.

Buzdolapları özellikle no frost buzdolaplarında kapılar açık kaldığı vakit tüketicilerimizin karşılaştığı şikayetlerden biri de üst taraf soğutmakta fakat alt taraf soğutmamakta olarak kayda geçmektedir. Bu arızaların genel olarak ana nedenleri vardır. Birincisi, buzdolabınızın kapağı açık kaldığı taktirde içerisinde karlanma olmaktadır ve hava kanalları kapanmaktadır. Bunlarla beraber de hava üfleme durumu gerçekleşmemektedir. İkinci sebep ise şu olmaktadır; rezistans, defroz, termal sigorta, hava saati gibi bahsi geçen parçaların arızalanması sonucunda meydana gelmektedir. Bunun için de tüketicilerin yapması gereken buzdolabının fişini çekerek fazla arızaya sebep olmamak ve onarım masraflarını arttırmamak için yetkili servisimizi çağırmaktır. Çayırova Keysmart Servisi’miz tetkiklerini yaptıktan sonra sizlere gerekli bilgileri iletecektir. Genellikle buzdolabınız bir gün boyunca kapakları açık bir şekilde bekletmektedir. Bu işlemi yaptığımızda ise buzdolabınız bir yıllık garanti içinde yer alır. Aynı zamanda fiyatlandırma da cebinize uygun bir şekilde belirlenmiştir. Ekonomik bir maliyet protokolümüz vardır.

Buzdolabınızın gövdesinde ısınmama var ise, yedek parça temini gerekliyse, gövdede aynı zamanda ısınma var ise, buzdolabınızın üstü soğutmuyor ya da altı soğutmuyor ise servisimizle iletişim kurarak tüm sorunlarınızın çözülmesi için talepte bulunabilirsiniz. Firmamızda hiçbir marka model arası ayrım yapılmamaktadır. Herhangi bir cihaz seçimi ya da ayrımı firmamızda yoktur.

GÜVENİLİR ÇAYIROVA KEYSMART SERVİSİ

Çayırova Keysmart Servisinin, 7/24 destek hattımızı açık tutarak sizlere daha güzel hizmetler vermek için bekliyoruz. Çayırova Keysmart Servisi usta ve profesyonel çalışanları adreslerinize yakın olmak için tam donanımlı araçlarıyla sahaya inmektedir.

ÇAYIROVA KEYSMART SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ

0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 numaralarıyla Çayırova Keysmart Servisimizin destek hattına ulaşabilirsiniz. İsterseniz www.kocaeliarcelikservisi.com web adresini de ziyaret ederek servisimizin hizmetlerinde faydalanabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Özgürlük Mahallesi Keysmart Servisi
  • Yeni Mahalle Keysmart Servisi
  • Akse Mahallesi Keysmart Servisi
  • Atatürk Mahallesi Keysmart Servisi
  • Çayırova Mahallesi Keysmart Servisi
  • Cumhuriyet Mahallesi Keysmart Servisi
  • Emek Mahallesi Keysmart Servisi
  • İnönü Mahallesi Keysmart Servisi
  • Şekerpınar Mahallesi Keysmart Servisi