Derince Keysmart Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Derince Keysmart Servisi, buzdolabı, bulaşık ve çamaşır makinesi gibi dayanıklı tüketim araçlarınızın servis hizmetlerini senelerdir yapmaktadır.

Kurumumuzca onarılan ürünlerinize garanti imkânı tanınmaktadır. Ürünlerinizi garanti kapsamına almaktayızdır ki herhangi bir şikayetle karşılaştığınız zaman firmamız sizlere daha güzel bir hizmet verebilsin. Bakım sürelerinizin hesaplarını tutabilir ve randevu alarak da bakım gününüzü firmamıza bildirebilirsiniz. Bulaşık makinelerinde marka farkı bulundurulmaksızın ve seçimi yapılmaksızın sorunlar mütemadiyen parçalardan kaynaklıdır. Bulaşık makinelerinde rezistans bakımları ve tamirleri çok büyük önem taşımaktadır.

Durum böyle iken “Keysmart” markalı bir ürünle alakalı bir arıza söz konusu olduğunda bu arızanın çözülmesi için kurumumuza başvurabilirsiniz. Servisimiz “Keysmart” markasına ait tüm dayanıklı tüketim cihazlarının bakımlarını ve tamirlerini bünyesinde barındırdığı profesyonel ustalarla ve kaliteli personellerle halletmektedir. Parça değişimlerinizi, yedek parça teminlerinizi ve teknik destek isteklerinizi dilediğiniz zaman kurumumuza iletebilirsiniz. Tüm istekleriniz tarafından karşılanmaktadır.

GÜVENİLİR DERİNCE KEYSMART SERVİSİ

Derince Keysmart Servisimiz gelişen teknolojiyi takip etmek üzere bünyesinde barındırdığı güvenilir eleman ve profesyonel çalışanlarla kurumsal hayatına devam etmektedir.

Derince Keysmart Servisi, beyaz eşya yedek parçalarının da teminini sağlamaktadır. Yedek parçalarınız ister bulaşık makineleri için olsun ister çamaşır makineleri için olsun, ister buzdolapları için olsun Derince Keysmart Servisimizce karşılanabilmektedir.

Firmamız çalışma saatlerini sizler için 7/24 olarak belirlemiştir. İrtibat ekiplerimiz çalışma saatlerini ve durumlarını müşterilerimizin dilediğince ulaşabilmeleri için zaman dilimlerine ayırarak sizlere uygun şekilde ayarlanmıştır.

En ekonomik fiyatlarla profesyonel personellerimizden destek alabilir ve hizmetlerimizden dilediğinizce faydalanabilirsiniz. Kombilerinizden iyi ve maksimum verimi hatta tasarrufu alabilmek için firmamıza başvurabilir, firmamızın kaliteli hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

DERİNCE KEYSMART SERVİSİ İLETİŞİM ADRESİ!

0530 403 91 79 – 0535 665 52 67 numaraları ile Derince Keysmart Servisimizi arayabilirsiniz ya da www.kocaeliarcelikservisi.com web sitesiyle de bizimle irtibatta kalabilirsiniz.

Hizmet Bölgelerimiz;

  • Yenikent Mahallesi Keysmart Servisi
  • Çınarlı Mahallesi Keysmart Servisi
  • Sırrıpaşa Mahallesi Keysmart Servisi
  • Yavuz Sultan Mahallesi Keysmart Servisi
  • Çenedağ Mahallesi Keysmart Servisi
  • İbnisina Mahallesi Keysmart Servisi
  • Fatih Sultan Mahallesi Keysmart Servisi
  • Dumlupınar Mahallesi Keysmart Servisi
  • Mersincik Mahallesi Keysmart Servisi
  • Deniz Mahallesi Keysmart Servisi