Darıca Altus Klima Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Darıca Altus Klima Servisi ekibi olarak verdiğimiz servis hizmetlerinde tamamen sizlerin memnuniyeti üzerine kurulu bir şekilde yapmaktayız. Klimalarınızın servis ihtiyaçları tam titizlik isteyen bir durumdur. Tam donanımlı ve modern ekipmanlarımızla sizlere hizmet sunmaktayız. Ekibimiz servis işlemlerini tam tecrübeli personellerle ve gerekli bütün işlemleri yapmaktadır. Hiçbir şüphe hissetmenden klimalarınızı bizlere emanet edebilirsiniz. Yaşadığınız bütün problemleri gün içinde düzelterek sizlere geri teslim etmekteyiz. Sene içinde her gün 7/24 çalışmaktayız. Darıca Altus Klima Servisi ilçemizde en konforlu ve rahat servis işlemlerini nerede olursanız olun sizlere getirmektedir. İstediğiniz her zaman bizlere ulaşıp bilgi ve servis işlemi alabilirsiniz. Ve cebinizdeki tasarrufu fark edin. Yaptığımız bütün servis işlemlerinin hepsi garanti kapsamı içerisindedir. Yapılan servis işlemlerini dört mevsim şeklinde müdahale etmekteyiz. Her mevsim klimalarınızın ısıtma ve soğutma sisteminde kullanabilirsiniz. Darıca bölgesinde sürekli rahat servis işlemleri sunmaktayız. Tecrübesiz kişilere yaptırılan klima servis işlemleri sonrasında sizlere daha çok zorluk çıkaracağından ötürü diğer firmalara nazaran daha kaliteli servis işlemleri sunmaktayız. Diğer firmaların yaptığı işlemlerin geri dönüşü olmayan problemler çıkartmaktadır. Ancak Darıca Altus Klima Servisi bu durumlara karşı bile tam donanımlı ve hazır halde beklemektedir. Sizlerin arzularını yerine getirmek için bölgede birden fazla ekip aracıyla gezmektedir.

 

Klimaların bahar döneminde bakım yaptırılması şiddetle önerilmektedir. Kış ve yaz aylarında kullanımı artan klimaların bahar döneminde bakım yaptırdıkları sürece kış ve yaz aylarında daha verilim ve tasarruflu çalıştıkları gözlemlenmiştir. Darıca Altus Klima Servisi sizlere bu hizmeti sağlamaktadır.

 

Altus markasına ait olan bütün klimaları garanti kapsamı içerisinde servis işlemlerini, bakım, onarım ve temizleme işlemlerini yerine getirmekteyiz. Bu avantajları sizlere sağlayan bu bölgede tek firmayız. Siz değerli müşterilerimizin konforu ve klimalarının kullanımında rahatlığı sağlamakta birince sıradayız. Bizlere ulaştığınız an ekibiz aynı gün içerisinde adresinizde olacaklardır.

 

Darıca Altus Klima Servisi İletişim

Ekiplerimize 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numarasını arayarak ulaşabilirsiniz. Veya www.kocaeliarcelikservisi.com adresinde bir tık kadar uzaklıktayız. Sizler bizlere ulaşım sağladığınız takdirde ekiplerimiz sizlerin arzu ve isteklerini yerine getirmek için adresinizde olacaktır.