Gebze Altus Klima Servisi

By Arçelik Servisi In Genel No comments

Gebze ilçesinde sizlere Altus markasına ait bütün klimalarınızın en rahat haliyle kullanımını sağlamak için her türlü hizmeti sizlere getirmiş bulunmaktayız. Sizlerin isteği doğrultusunda yapılan işlemlerimiz tamamen sizlerin konforu hesaba katılarak yapılmakta. Ekibimizde tamamıyla uzman personellerden oluşmaktadır. Sizlere en hızlı servisi en iyi ve en uygun şekilde yaparak sizlerin yaşam kalitenizi arttırmaya hedeflenmiştir. Gebze bölgesinde Altus markasına ait servis ihtiyaçlarını karşılayacak firmalara çok az rastlanmaktadır. Sizler istediğiniz takdirde sizlere en iyi servisi sunacak olan Gebze Altus Klima Servisi klimalarınızın duyduğu ihtiyaçları en hızlı şekilde yerine getirecektir. Sizlere bir telefon kadar uzak olan firmamıza ulaşmanız çok kolay.

Gebze Altus Klima Servisi

Sene içinde Altus markasına ait klimaların bir kere bakım yaptırılması şiddetle önerilmektedir. Yaz ve kış aylarında kullanımı fazlasıyla artan klimaların bahar döneminde bakım yaptırılması dahilinde tasarrufu sağlayacağı bilinmektedir. Üretici markalarda bakım yapılmış olan cihazlarda arıza çıkmasının bir hayli düşeceğini kesinlikle söylemektedirler. Bizler ise sizlere hem bakım hem de onarım hizmetini garanti kapsamı içerisinde uygun fiyatlarla sunmaktayız. Gerektiği yerde kurulum ve montaj hizmet veren firmamız sizlerin tamamen memnun kalabilmeniz için uzman personellerle birlikte çalışmaktadır.

 

Uzun yıllardır Gebze ilçesinde sizlere hizmet verdiğimizden ötürü güvenilir ve tecrübeli ekibimiz bütün isteklerinize koşmaktadır. Cihazlarınızda üretici hatası veya büyük bir arıza olmadığı sürece konumunda servis işlemi vermekteyiz. Çıkan arızalar veya bakım istekleri çok büyük değil ise konumunda hizmet vererek sizleri memnuniyetinizle bırakmak en büyük mutluluğumuzdur. Sizlerin istediği sürece en hızlı şekilde hizmet veren ekibimiz Gebze Altus Klima Servisi ekibine ulaşım sağlandığı takdir sizlere en iyi hizmeti verecektir. Klimaların onarım ve bakımı gecikmesi dahilinde sizlerin ne kadar zorlandığını bildiğimizden ötürü sizlere en iyi hizmeti vermek için uzman personellerimizle 7/24 çalışmaktayız.

 

Gebze Altus Klima Servisi İletişim

Bizlere 0530 403 91 79 – 0850 380 26 96 numarasından ulaşabilirsiniz. Veya www.kocaeliarcelikservisi.com adresinden bizlere talep oluşturabilirsiniz. Bizlere talep oluşturan müşterilerimiz açık adreslerini verdikten sonra Gebze Altus Klima Servisi ekipleri en kısa sürede adresinizde olacaktır. Geriye sadece memnuniyetinizin ve rahatlığınızın tadını çıkarmak kalacaktır.