Darıca Altus Servisi

By Arçelik Servisi In kocaeli servis No comments

Darıca Altus Klima Servisimiz, her daim başarabilerek hata paylarını her seferinde %0 derecesine kadar indirmeyi, harikalar yaratıyoruz. İnanılmaz derecede yüksek ve kaliteli olan bir kalitede işler çıkartabileceğimizi diğer tüm servis sağlayıcıları ve müşterilerimiz her zaman, her halükârda bilirler. Ve biz her zaman güzellikler üreten bir firmayızdır. Ve aynı zaman her zaman gülen yüzlere birer tebessüm eklemek, o tebessümlerden biri olarak iş yapmak ve iz bırakabilmek boynumuzun borcudur ve biz bunları bilen ve yapabilen bir firmayızdır her zaman. Bakımlarınızı, onarımlarınızı, montajlarınızı ve kurulumlarınızı bize emanet edebilirsiniz. Her zaman tecrübeli olduğumuz konular bu işlemleridir. Kaliteli ekibimiz ile kaliteli ve güzel bir biçimde yapmamız gereken tüm çalışma ve gayreti gösteriyoruz. Tüm prensiplerimizi açık bir biçimde yahut şekilde sizlere ulaştırıyoruz. Hatta art niyetli kötü firmalara da örnek olarak asıl yapılması gereken işi yapmaktayızdır. Adımlarımızı sizler için her zaman başarılı, muhteşem muazzamlıkta olan bir biçimde atmayı başarabilen bir firma olarak hareket etmemiz güzeldir. Hatta böyle güzel ve muazzam olmamız diğer firmaların bizler üzerinde kıskançlıklar hissetmesini saygıyla karşılıyoruz. Çünkü işimizi iyi bir şekilde yapıyoruz. Her vakitte ve olabildiğince zamanda müşterilerinin haklarını savunma gayretine, felsefesine sarılmış ve bu felsefe ve gayreti benimsemiş bir servis olmaktan dolayı her daim gurur, mutluluk ve heyecan duyuyoruz.

DARICA ALTUS SERVİSİNDE İNANILMAZ HİZMET GARANTİSİ

Darıca Altus Servisi, her daim akıllı olan, yetenekli derecede muazzam, uzman, kaliteli hatta profesyonel bir ekiple çalışır durumda hazırdır. 7/24 iletişim imkanıyla sizleri karşıladığımız gerçeği de pek tabii haklı olarak da doğru bir politikadır olarak karşımıza çıkıyor. Sizler için emek verebilerek, ter dökerek çalışıyoruz ve bundan hiçbir zaman gocunmuyoruz.

Tüm cihazlarınız Darıca Altus Servisimizde, garanti kapsamında yer alıyor!

DARICA ALTUS SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİMİZ!

Pek fazlaca değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Darıca Altus Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96’dır. Ulaşabileceğiniz bir diğer çağrı adresimiz ise www.kocaeliarcelikservisi.com web sitesi de olarak da internet üzerinde de bulunmaktadır.