Gölcük Altus Servisi

By Arçelik Servisi In kocaeli servis No comments

Gölcük Altus Servisimiz, her daim hata paylarını her seferinde %0’a kadar indirmeyi başararak inanılmaz derecede yükse bir kalitede işler çıkartabilen bir firmadır. Ve gülen yüzlere bir tebessüm olarak iz bırakabilen bir firmadır da. Bakımlar, onarımlar, montajlar ve kurulumlar gibi her zaman tecrübeli olduğumuz işlemleri kaliteli ekibimizle kaliteli bir biçimde ve şekilde yapmamız çalışma prensiplerimizi açıkça sizlere ve art niyetli kötü firmalara göstermektedir. Adımlarımızı her zaman doğru, ahlaklı ve dürüst bir biçimde ve şekilde atmayı başarabilen bir firma olmamız kıskançlıklara mahal veriyor. Piyasadaki bir çeşit garip dalgalanmalar doğrultusunda -pandemi gibi- iş yapmak çokça zordur. Fakat tecrübe erkanı, deneyimli servisimiz, usta ekip elemanlarıyla harika işler ortaya çıkartabiliyor. Her vakit ve zamanda da müşterilerinin haklarını savunma felsefesini benimsemiş bir servis olmaktan dolayı da gurur ve haya duyuyoruz. Her saniyede, dakika yahut saatte yanınızda olmayı biliriz. Bizim de yaptığımız bu büyük ve kaliteli olan servis sağlayıcılığı hizmeti de piyasaya inanılmaz bir gösteriş ve heyecan getiriyor. Başta dediğimiz gibi %0’a indirmek bizim işimizi hatta piyasadaki mağduriyetleri de %0’a indirebildiğimiz dilden dile dolaşan bir gerçek olgudur. Her daim ve zaman gelişebilen teknoloji ve elektroniğin safını tutan firmamız bu dediğinin de arkasında durabilerek doğru olan adımlarını atarak teknolojiyi her daim hep takip ediyor.

GÖLCÜK ALTUS SERVİSİNDE YÜKSEK KALİTE

Gölcük Altus Servisi, her zaman akılı başında, yetenekli, uzman, kaliteli ve profesyonel bir ekiple çalışıyor. 7/24 iletişim imkanıyla sizleri karşıladığımız gerçeği de pek tabii haklı olarak da doğru bir politikadır. Sizler için emek vererek, ter dökerek çalışıyor ve gocunmuyoruz. Müşterilerimizin haklarını gururla savunuyoruz. Her geçen yılda portföyümüzü fazlaca geliştirdik ve çalışma prensiplerimizin de içine de eski nesil, yeni nesil klima tiplerini atarak tüm klimalarınızın bakım ve onarımı yapmayı gayet güzel bir şekilde başardık.

GÖLCÜK ALTUS SERVİSİ İLETİŞİM ADRESLERİMİZ!

Değer verdiğimiz sizlerin, bizleri araması için Gölcük Altus Servisi’mizin kullandığı iletişim hattımız; 0530 403 91 79 – 0580 380 26 96’dır. Ulaşabileceğiniz bir diğer çağrı adresimiz ise www.kocaeliarcelikservisi.com web sitesi de olarak da internet üzerinde de bulunmaktadır.