Kullar Arçelik Servisi

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Beyaz eşya kombi, klima ve tv arızalarında aynı gün servis alın. Kullar Arçelik servisi iletişim ve servis işlem n umaraları 0262 323 10 030530 403 91 79 olup istediğiniz saat için randevu açabilirsiniz. 

Bölgede en geniş ekip ve araç sayısına sahip teknik servis firmalarından biriyiz. Kocaeli arçelik servisi hizmetlerinde 15 yılı bulan deneyim ve tecrübe ile sizlere kusursuz bir servis ayrıcalığı sağlıyoruz. Cihazlarınızdan alınabilecek en yüksek performansta verim için gerekli her tür işlemi teknik kadromuzla sağlıyoruz. 

Kullar Arçelik Tamir Onarım Servisi

Her beyaz eşya, klima, kombi veya televizyon farklı sebep veya etkenlerden dolayı arıza yaşatabilir. Arçelik ilimizde milyonların tercih ettiği yıllardır konutlarda çeşitli modelleri kullanılan bir markadır. Dayanıklı olması ile bilinen bu markanın ürünleride belirli bir kullanım süresi sonunda arıza verebilir. 

Kullar Arçelik Servisi firmamız arıza yaşadığınız tüm cihazlarda sizlere maksimum işçilik kalitesinde hizmet vermektedir. Öncelikle beyaz eşyalarınızda arızanın ana kaynağını bulur sonrasında ise kalıcı çözümler getiririz. 

Firmamız Başiskele Arçelik Servisi için birden fazla aracı ile gün içinde onlarca müşterisine servis sağlar. Kullar Arçelik Servisi işlerinde bizleri tercih eden cihaz sahileri en iyi kalitede işçilik ve e uygun servis ücretlerinden faydalanır. Bunun dışında bu ekiplerimiz bünyesinde montaj ve yer değiştirme hizmetleri bulunmaktadır.

Beyaz eşyalar kullanıcısına bağlı olarak daha uzun ömürlü olurlar. Lütfen ürünlerinizin kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyunuz. Çamaşır makinelerinde programlama hataları, buzdolabında yaz ve kış kullanımları, bulaşık makinelerinde dizim hataları sıkça görülür. Beyaz eşyaların daha az arıza çıkarması bir bakıma sizin elinizdedir. 

Kullar Arçelik Klima Tamir Onarım

Klimalarda teknik arızalar zamanla ortaya çıkar ancak her tür teknik sorununda çözümü mümkündür. Duvar tipi Arçelik klimalar, salon tipi tüm klima modellerinde servisimiz bulunmaktadır. Sizlere servis verecek olan firmamız ürün model ve markasına göre müdahaleler yapacak ve uzun ömürlü bir kullanım sağlayacaktır. 

Ekolojik Inverter Klima, A09D30 Split Klima, A+ A18D30 Split Klima, 12660 Prosmart Inverter Klima White, Mirror Prosmart Inverter Klima Black, A24D30 Split Klima, 09560 HP Split Klima, 18560 HP Split Klima, 12560 HP Split Klima, 12565 HP Split Klima, 48705 Plus / 48706 Plus Salon Tipi Klima ve diğer modellerin tümünde servisimiz vardır.

Kullar Arçelik Kombi Servisi

Günden güne artan Arçelik kombi kullanımı ilçemiz Kullar genelinde de bulunmaktadır. Kombinizde yaşanabilecek ve oluşabilecek bir çok sorun ve arıza tipi vardır. Her ne kadar yeni kombilerde pek sorun görülmesede ilerleyen kullanım sürelerinde çeşitli arızları kullanıcılara yaşatabilmektedir. Bu kombi arızaları kimi zaman parçadan kaynaklı, bazen kullanıcı hatası kimi zaman da çevresel etkenlerden oluşmaktadır. 

Arçelik Kombi Modelleri

  • Armor 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 24 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Endor 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 30 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Active Power 24 Premix Premix Yoğuşmalı Kombi
  • Optidens Neo 24 Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 35 Premix Yoğuşmalı Kombi
  • ATRIA 30 Premix Yoğuşmalı Kombi

 

Kullar Arçelik Teknik Servis

Mekanik aksamlarda olduğu kadar tüm teknik servis konularında ve arıza tiplerinde garantili şekilde Kullar Semtinde sizlerleyiz.

Kullar Arçelik Kombi Bakım Servisi

Arçelik kombi kullanıyorsanız mutlaka yılda minimum bir kerede olsa bakım yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Her kombi modelinde bakım gereklidir. Kombinizin bakımlarına özen göstermiyorsanız sürekli sorun ve arıza yaşamaya devam edebilirsiniz. Kadromuz içerisinde bulunan rüm personellerimiz teknolojik cihazların tümünde deneyim ve birikim sahibidir. Sürekli hizmet içi eğitimle yenilikler takip edilir ve sizlere çözüm sağlanmadan kesinlike dönüş yapmamaktayız.

Kullar Arçelik Yetkili Servisi

Bayiden veya farklı bir noktadan satın aldığınız sıfır Arçelik cihaz ve ürünlerinin ilk kurulum, montaj ve açılış işlemleri Kullar Arçelik Yetkili Servisi tarafından yapılması gerekmektedir. İlk defa kurulum yapılacak cihazlarda yetkili servisim işlemleri sonrasında garanti süreci başlamaktadır. Garanti süresi devam eden cihazlar içinde yine önerimiz yetkili Arçelik servisi üzerinden hizmet alınmasıdır. 

Kullar Arçelik Yetkili Servisi

Kullar Arçelik Servis Numarası

Kullar semtinde en yaygın servisi sağlayan firmayız. Çağrı merkezinden servis kayıt işlemi sonrasında en yakındaki ekibimiz hemen vereceğini adrese yönlendirilir. 

Kullar semtinden bizlere 0262 323 10 030530 403 91 79 numaralarımızdan hemen ulaşabilir ve hızlı bir şekilde servis talebi oluşturabilirsiniz. Kullar Arçelik Servis personelimiz sizlere verdiğiniz bilgiler eşliğinde alanında uzman teknisyenimizi ve mobil aracımızı adresinize hemen yönlendirecektir.