Arçelik Bulaşık Makinesi Su Almıyor

By Arçelik Servisi In Kocaeli arçelik servisi No comments

Bir çok cihaz sahibinin karşınıza Arçelik Bulaşık Makinesi Su Almıyor hatası ve sorunu zaman içinde çıkabilmektedir. Servisi aramadan önce kişisel olarak bir kaç adımda kontrol yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu kontrolleri yaptıktan sonra bulaşık makinesi su almıyor sorunu devam ediyorsa servisimizi arayarak Kocaeli bölgesinde aynı gün hizmet alabilirsiniz.

Arçelik Bulaşık Makinesi Su Almıyor Çözümü

Arçelik Bulaşık Makinesi Su Almıyor Çözümü

Bulaşık makineniz su almıyorsa öncelikle makine arkasında bulunan su alma hortumu kontrol edilmelidir. Hortum siz fark etmeden kıvrılmış olabilir. Bu durumda bulaşık makinesi su gitmeyeceği için ekranda hata alabilir yada makineniz çalışmayabilir.

Hortumda eğer bir sorun görülmüyorsa şimdi de makineye gelen su musluğunu kontrol ediniz. Makineye su gelmiyorsa musluk çalışmıyor olabilir. Sorun musluktan kaynaklı ise su tesisatçısı üzerinden hizmet alarak sorunu giderebilirsiniz.

Eğer musluktan kaynaklı ve hortum sebepli bir sorun değilse bu seferde bulaşık makinesi kapağının tam olarak kapanıp kapanmadığını kontrol ediniz. Yine makineniz çalışmazsa Arçelik Kocaeli Servisi 0262 323 10 030530 403 91 79 iletişim numaralarından bizlere ulaşınız.